Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az ha valakivel...

Miért van az ha valakivel próbálok beszélgetni, akkor a másik még csak nem is erőlködik hogy bármit is mondjon magától?

Figyelt kérdés
Mindig csak válaszolgatnak és kész. Kicsit mintha kb. belehalnának ha maguktól bármit mondanának vagy írnának, vagy felhoznának egy témát
2017. okt. 29. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Same problem here. Mindig én viszem a beszélgetést a másik nem rak bele semmit
2017. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, elég sok oka lehet, nálam a rossz tapasztalatok.

Volt egy jó barátnőm, szerettem nagyon, de hihetetlenül elviselhetetlen egy liba volt.

Ha magamról beszéltem, dicsekedtem. Ha őt kérdeztem, legtöbb esetben hazudott, vagy próbálta jobb színben feltüntetni magát. Ha valamiről elmondtam a véleményem és nem egyezett az övével, azonnal hisztizni kezdett. Tanácsot adtam neki, veszekedett. Mindent félreértett, mindent úgy csűrt-csavart hogy ő legyen a szegény ártatlan áldozat akit mindenki bánt és mindenki irányítani akar.

Valami élmény volt évekig társalogni vele :D

Azóta rákaptam, hogy csak akkor beszélek, ha muszáj.

2017. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha írásban teszed, lehet az az oka, hogy nem szereti ezt a beszélgetést. Sok barátom van, aki élőben beszédes, de a neten megkukul. ha élőben is iylenek, ne igazán érdekled őket.
2017. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!