Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire gáz, ha random...

Mennyire gáz, ha random ráírogatok itt emberekre?

Figyelt kérdés

Valamiért iszonyatosan megtudok sajnálni embereket ebben a kategóriában és segíteni szeretnék nekik. Viszont érdekesmód akárkinek írok (tök normális levelet), szinte senki sem válaszol.


Végiggondolva azon kívül, hogy meghallgatom őket nem tudok sok mindent tenni, de szívesen barátkozom problémákkal küzdő emberekkel.


17/F


2017. nov. 15. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Én is ezt csinálom, mert nincs életem. Engem igazából pont nem érdekel hogy gáz-e vagy sem, leírom neki amit gondolok és kész.

17/L

2017. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Akárkit végighallgatnál szívesen?
2017. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ja
2017. nov. 15. 20:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam ezt csinálni, szerintem nincs ebben semmi gond. Engem valamiért kifejezetten vonzanak a problémás emberek.
2017. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem válaszolnak, még nem gáz, lehet nincsenek rossz véleménnyel, de nincs is kedvük válaszolni, pl. ha kiírnak egy kérdést, ott sem válaszolnak minden esetben, max. csak elolvassák amit a többiek írtak.


Max. csak az lehet gáz, amikor túlreagálsz egy problémát. (azt nem tudom, milyen kérdések hatására sajnálsz meg valakit) De az én esetemben volt rá példa, hogy olyan “segítő” üzenetet kaptam, amire nem volt szükségem és nem tudom, hogy az üzenet írója honnan szedte, hogy nekem nagy problémáim vannak??


Az is fura lehet, ha csak barátkozni írsz rájuk a problémáik miatt, legtöbbjük talán arra gondol “bocsika már vannak barátaim” és ha nem tudod hasznos információkkal segíteni őket, akkor nem látják sok értelmét a beszélgetésnek.


Pláne az a nevetséges, amikor érezteted azt, hogy sajnálod őket.... B#sszus, ha valakinek elmondanám a bajaim, akkor nem azért tenném, hogy sajnáljon... inkább azért, hátha valaki értelmes, sokatmondó véleményt hozzá tud fűzni.

2017. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írhatsz, eléggé el vagyok kenődve, de nem fogok válaszolni.
2017. nov. 16. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem mesélsz nekem magadról privátban?
2017. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szociális típusú embernek tartod magad, érdemes lenne olyan irányú szakképesítést szerezned!
2017. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz barátkozás céljából, válaszolnék is :) 16L
2017. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!