Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért unatkozom sokat?

Powerpocok kérdése:

Miért unatkozom sokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 22/F vagyok és mondhatni elég unalmas az életem. Mondjuk nem annyira, de én úgy élem meg. Bármi amit elkezdek, vagy abbahagyok, vagy megunom, vagy kiakadok meg ilyesmi. Egyetlen egy dolgot csinálok jól, és az a művészet. Szeretek rajzolni, szeretek festeni. Viszont, ha hiszitek, ha nem, volt már több kiállításom, újságokban szerepeltem, de egyszerűen jön egy "időszak" és megunom..

Volt hogy lusta voltam kajálni is annyira ráuntam az evésre is, ráuntam dolgozni is (egyébként éjjeli őr vagyok és falra mászok napi 12 órázásban, mivel senki sincs akkor itt és egyedül rohadok, van itt is internet, de egyszerűen a f****m kivan már a facebookkal is, az instával is meg mindennel..), ha hiszitek ha nem a zenehallgatásra is ráuntam (ki a franc mondhat ilyet??), egyszerűen a barátaimra , a szüleimre, mindenkire ráuntam. Mondhatom hogy az unalom a főellenségem. Most is vakartam a fejem hogy minek írok ide ilyesmit, ez az oldal is unalmas meg minden.. egyszerűen az unalom bajnoka vagyok. Egy hónapja már barátnőm sincs, dolgozok de soha nincs elég pénzem, nincs célom, nincs semmi... egyszerűen, s**r..



2017. nov. 20. 02:06
 1/7 Bihar Valatonon ***** válasza:
70%
Ha hiszed ha nem ez a hisztizés szarra sem jó...most valaki tanuljon meg élni helyetted, vagy mit akarsz?
2017. nov. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olvass, ne hisztizz
2017. nov. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jeremiás könyve 25:33 Így szól a seregek Ura: Íme veszedelem indul nemzetről nemzetre, nagy fergeteg támad a föld legtávolabbi részeiről. És azon a napon az Úr által megöltek bizony ott lesznek a föld egyik végétől a föld másik végéig. Nem siratják meg, nem hordják össze és el sem temetik őket. Olyanok lesznek, mint a trágya a föld színén."

Talán ez nem olyan unalmas!

2017. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha ennyire nem kot le semmi anyagi dolog, muveszetet is bele ertve, es az emberek is untatnak, akkor talan kezdd el kutatni az elet melyebb ertelmet.

Spiritualitas, a belso vilag fele fordulas, Istenkereses, szellemi ut...

2017. nov. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Túl sok a szabadidőd a munkában, nem fáradsz el eléggé, és ez kihat az életed többi területére is. Másik munkát kellene keresned, ami szellemileg is foglalkoztat kicsit. Így hamar le fogsz épülni és depresszióba is eshetsz (én is ebben a cipőben járok jelenleg).
2017. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

*5


Igazad van, érzem is sajnos ..

2017. nov. 20. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Végezz valamilyen karitatív munkát és akkor nem csak magaddal foglalkozol. Túl sok a szabadidőd. :-)
2017. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!