Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Még nem is láttam élőben de...

Még nem is láttam élőben de már vettem neki ajándékot nem kellet volna?

Figyelt kérdés
Szóval neten megismertem egy rendes srácot aki nem perverzkedik telon beszéltem vele vagy 6órán át és szerdán már talizunk is de elszolta magát hogy mi hiányzik az életéből de nem képes megvenni mert azt sem tudja hol lehet kapni utána má nem is beszéltünk róla viszont én utána nézztem és beutaztam a városba és megvettem nem olyan nagy szám 4ezer forintos tétel de szerintetek ez baj? hogy igy vakon már vettem neki valamit? ő nem tudja hogy megvettem neki

2017. dec. 4. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem adnék első személyes találkozáskor 4 ezer Ft-os ajándékot egy pasinak. És ha ő hozna nekem, azt pedig nem fogadnám el. Majd, ha már jobban ismernénk egymást, akkor talán.
2017. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lenne ezzel gond, ha nem már a legelső találkozáskor lenne. Persze szép gesztus tőled, de első talin kicsit sok és túlzás
2017. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem picit gyors és naiv dolog.

De ne 1. randin add oda, az ijesztő is tud lenni, túl gyors. Add majd oda neki pár találkozó után vagy ünnepre.

2017. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi akkor oda adom 3-4 talin majd.
2017. dec. 4. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt itt a Karácsony. Add oda akkor, ha még együtt lesztek és megérdemli.
2017. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!