Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Belegondoltál már abba, hogy...

Belegondoltál már abba, hogy mivel ez egy névtelen oldal, azaz nem derül ki, hogy ki van a felhasználói név mögött (már ha ki van írva), lehet, hogy egy jó barátodnak szólsz be - úgymond - lealázod, megsérted, stb?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik a felvetés!

Amúgy nem szoktam sértegetni senkit, talán viccesen beszólni, de azt is ritkán, ha érzem, hogy elbírja ő is meg a kérdés is.


Abba gondoltam bele, hogy vajon elmentem-e már az utcán olyan ember mellett, akinek itt tanácsot adtam, esetleg leveleztem. Kíváncsi lennék ezekre az arcokra. :)

2017. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha így van, és csak névtelenül hozakodnak elő a hülyeségeikkel, akkor jól titkolják, de nem érdekel.
2017. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Talán ezért sem kell beszólni valakinek, főleg nem "lealázni" és sértegetni, ha ő sem tette.
2017. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Nincsenek barátaim, szóval....

De mivel névtelen oldal, a barát sem tudja meg, és az sem aki beszólt.

Értelmetlen a kérdés.

2017. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Há há há, beletrafáltál ....

Jó multkorjában válaszoltam egy kérdésre, erre rámírt privátban valaki. Már jó pár kérdez felelek lement, mire kezdtem rá ismeri az illetőre, hogy itt laknak egy emelettel lejjebb, szomszédunk vagyunk :D Nem lepleztem le magamat, szal ő nem tudja.

2017. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik a felvetés. Én inkább arra gondoltam már, hogy pl. leírtam válaszba olyan véleményemet, gondolataimat, amit nem mernék pl. egy barátnak elmondani, mert kényes téma, mégis szeretném ha tudná, többször elképzeltem, hogy talán pont ő olvassa a választ, amikor egy olyan kérdéshez írtam, ami hasonlít a helyzetünkhöz.

Amúgy trollkodni nem szoktam, viszont okot látok rá, akkor az őszinte megjegyzéseket, avagy sértéseket nem sajnálom az ismerőseimtől, barátaimtól sem. Úgy gondolom, hogy akit ezen az oldalon,- durván szólva- “lealázok”, azzal élőben is megtenném, ha pont olyan megnyílvánulásai lennének az életben, mint ezen az oldalon.

2017. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés:

Szerencsére ettől nem kell tartania az illetőnek, mert a, valóban nincsenek barátaim; b, próbálok diplomatikus lenni.

2017. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Még soha. Inkább azon szoktam röhögni, mi mindennek tippelnek engem. Hordtak már le sznob pitchától kezdve kamaszfiúig mindennek. Csóró proli is voltam, meg ro hadék, aki két kézzel szórja a pénzt. Mindez válaszaim alapján, nem pedig nyilvános vagy privát beszélgetések miatt. Szóval ha van is itt ismerősöm, soha nem fogunk tudni egymásról.
2017. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor elgondolkoztam már, mert vannak kérdések, akár komoly témában is amit akár az én szüleim, családom, barátaim is kérdezhetnének annyira ismerős helyzet.


Fura is ilyenekre válaszolni mert olyan mintha a saját családtagodon akarnál segíteni. És az is fura benne, hogy itt ismeretlenül sokkal könnyebb, egyszerűbb tanácsot adni, mint egy ismerősnek szemtől szemben.


Lealázni meg nem szoktam senkit értelmetlenül, csak ha baromságot kérdez vagy direkt provokál.

2017. dec. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma. Nagyok kétszínű, tehát szemtől szembe is megmondom a barátaimnak, ha baromságokat beszélnek, ugyanúgy, ahogy itt megmondom a véleményem másoknak.
2017. dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!