Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 16 éves vagyok, szerintetek a...

16 éves vagyok, szerintetek a mai fiatal lányoknak miért inkább a 0 IQ-val rendelkező, vékony, vagy kockahasú, paraszt fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
Miért nem az olyanok, akik (mint magam), nem túlsúlyosok, de van rajtuk mondjuk 1-2 kiló fölösleg, viszont kedvesek, törődőek?

2017. dec. 22. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Mert ha velük pózol a fb-on és az instán, több lájkot kap, ennyi. Minden erről szól, hogy ki hogy néz ki.
2017. dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az esete, az kérdés, hogy a tipikus "divat kapcsolatok" mennyi ideig élnek.

Nekem nem jönnek be a tipikus SWAG, páwa fiúk, ha valakinek igen, örüljön, innenből könnyen találhat sokat.

Akikről írták, tudni lehet, hogy kikre gondolsz, de ezeken a külsőségeken kívül lehet, hogy amúgy jó emberek, akiknek megéri a társasága. Magadról nem írtál szinte semmit.

16/L

2017. dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én nem úgy öltözködöm, mint egy átlagember. Szeretem a márkás ruhákat, nem a new yorkerre gondolok, meg bershkára, hanem mondjuk ralph lauren, lacoste, stb. De a mai lányokba belerögzült, hogy a new yorker a menő, meg az, aki 40kiló.
2017. dec. 22. 12:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm az általánosítást.

Tudod az a helyzet, hogy csak mert az ellentettje lennél az általad utált srácoknak, nem oldasz meg semmit.

Nekem is visszataszító, amit némelyik (nem összes!) művel viselkedés címszó alatt.

2017. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

nem a kiló a lényeg(nyilván 20-30kiló fölösleg az igenis számít) de az ilyen 1-2 rohadtul nem.

Pontosan azért mert parasztok,de nem is így fogalmazok..inkább csipkeledő , rosszfiúk, akik kiállnak magukért.Te csak azért látod parasztnak ,mert az egód bedumálja neked.Ha kedves törődöm vagy aki bármit megcsinál 1 lányért azzzal csak azt közvetíted hogy egy papucs vagy aki bármikor ugráltatható. semmi kihívás nincs benned egy lánynak.

2017. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy te valami okos, hogy ilyen fajelmélet-szerűen általánosítasz... Az meg, hogy valakinek a vékony/izmos has, mint a túlsúly (vagy 2 kg felesleg, nekem 8)az ne az ő hibája legyen
2017. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem pont hogy a macisabb testalkatú fiúk tetszenek. :)

Ne általánosíts, mindig van kivétel! Próbálj máshol ismerkedni, kicsit zökkenj ki a megszokott helyről. :)

17L

2017. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem is a kilók a lényeg, de én ránézek egy srácra aki harisnya feszességű farmert hord köldökig kivágott pólóban vagy ami amégjobb öltönyzakó szakadt farmerrel (igen, ez egyszer tényleg szembejött) és elgondolkozom hogy.... velem van a baj hogy szerintem ez brutál ronda stílus?

Na persze a lányoknak is vannak hülyeségeik nehogy azt higyjük.

2017. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Viszont neked meg miért csak azok a nők kellenek akiknek az ilyen csávók jönnek be? Azt vettem észre hogy a divat cicafiúk leginkább a divat cicababáknak jönnek be.
2017. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A legtobb lányt én sem értem, de nekem, személy szerint az olyan fiúk alapból nem tetszenek ránézésre (persze ha beszélgettek, és késobb kiderul, hogy aranyos,akkor az oké) akik szukebb farmert hordanak, mint én, na meg amikor azt hiszik, eléggé hosszú már a hajuk, hogy osszefogják... na az borzadalom. meg ezek a ˇ21.ik századi frizurákˇ sem nagyon jonnek be, mikor oldalt, vagypedig a tarkóján kopasz, a feje tetején meg hosszu a haj... nekem van barátom, lassan 2 éve vagyunk egyutt. o egyforma magas velem, van rajta folosleg (szerinte kb 10 kg, amit én túlzásnak tartok) de leszarom, hogy van- e rajta folosleg, és nem érdekel, hogy nincs kockahasa! szeret, kedves, torodik velem, szorgos (méhészkedig, gazdálkodik eléggé sokat) nem cigizik, drogozik, iszik, stb. normálisan van megnyírva, nem hord olyan nadrágot ami k*va szuk es olyat sem, ami a térdénél lóg. de persze nem a divatstílusa miatt szeretem. mondjuk ha úgy nézne ki, mint azt az elobb irtam, lehet, hogy eloszor nem néztem volna ot meg magamnak, és csak késobb derul ki, hogy igazábol vicces, stb. persze hiszem, hogy vannak kivételek az olyan fiúkban is, amilyeneket kérdezo leírtál, de sajnos én nem ismerek ilyet.
2017. dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!