Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol ismerkedjek 18 év körüli...

Pocahontas12 kérdése:

Hol ismerkedjek 18 év körüli fiúkkal?

Figyelt kérdés

17 vagyok (majdnem 18) lány, és még nem volt barátom, szeretnék ismerkedni fiúkkal. a környezetemben nincsenek olyanok, és amúgy is új embereket szeretnék megismerni.

Légyszi adjatok tippeket, hova engednek be 17 évesen (idősebbnek nézek ki), ahol fiúkkal vagy egyáltalán emberekkel lehet ismerkedni :D Budapestre gondolok, nyugati és deák környéke elsősorban



2017. dec. 24. 23:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ismerkedni a legjobban közösségben lehet.

Ha nincsen ilyened, akkor bármilyen koncertre, buliba elmész az pont megfelelő, csak legyél nyitott arra, hogy megszólítsanak.

A bárhol pedig a Te döntésed: egy péntek esti buli, egy kocsma, egy társasági esemény, egy koncert, stb.


Azt nem értem, mi a baj a világhálón történő kapcsolatfelvétellel. Elmondanád, kedves kérdező?

2017. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

én nyitott vagyok, de nem Pesten lakok. Pesttől 20kmre lakok, és éjjel nem szívesen tömegközlekednék haza egyedül.

Szerintem neten nem lehet megismerni senkit igazán... és nem beszélek le szívesen egy találkát egy vadidegennel

2017. dec. 29. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!