Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A facebook kért egy képet...

A facebook kért egy képet rólam, hogy megerősítsem a személyazonosságom, mennyi ideig fog tartani?

Figyelt kérdés

Elküldtem már a képet, és azt írják hogyha kész lesznek az ellenőrzéssel akkor felveszik velem a kapcsolatot. Ez körülbelül mennyi idő? Azt írja a fiókod átmenetileg nem érhető el.

Nem tiltották le mivel tudok jelszót változtatni , látom a messengeren belül az üzeneteket. Csak kijelentkeztettek ideiglenesen :(


2018. jan. 4. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én ilyenről még nem hallottam..pedig sokáig nem volt profilképem és sok ismerősömnek a mai napig sincs.
2018. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen formában kérték tőled a képet?:))
2018. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig van ilyen, a facebook.com oldalon mikor beakartam jelentkezni , kiírta hogy fiókom biztonságossá tétele, ès ott kértek egy jól látható arcképet.
2018. jan. 4. 23:47
 4/7 A kérdező kommentje:

Találtam egy friss cikket . Valószinüleg ez történt velem is..


[link]

2018. jan. 4. 23:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ezzel találtak meg.


[link]

2018. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt küldtem el èn is. Szóval elég friss a dolog. Ezèrt is lepődtem meg mert eddig még ilyenről még csak nem is hallottam.
2018. jan. 5. 00:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már olvastam erről, a Gamestar cikkezett róla, ha jól rémlik.
2018. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!