Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk, nektek bejönnek az...

Fiúk, nektek bejönnek az ilyen kinézetű lányok?

Figyelt kérdés
[link]

2018. jan. 4. 23:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Szebbek lennének hosszú hajjal.
2018. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
65%
Nem igazán, elég leszbis.
2018. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
71%
Ő nem, de az XFaktorban volt egy kopasz lány, őt például úgy is szépnek találtam. Jobban preferálnám, ha lenne valamennyi haja amúgy, vagy ha csak oldalt lenne felnyírt, az még punkos, lázadó, de így csak egy tömegfeminista kinézete van.
2018. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
50%

Ez az egész nullás gép őrület nem tudom minek köszönhetően lett divat.

Egy nő hosszú hajjal az igazi, nálam a vállig érőtől kezdődik a minimum.

Az ilyenekre rá sem néznék, ha csak nem ismert előadó, de ott is csak a munkásságát venném figyelembe, mint nő sosem keltene bennem vonzalmat, majd ha megnövesztené a haját, akkor igen.


Idiótaság ez a "No hair, Dont care" mottó, én srácként örülnék neki ha derékig érő hajam volna, amiből aztán egy afro fonást vagy rasztát csináltatnék de nem bír addig nőni.


Akik neki állnak levágni a hajukat, azokat a legkevésbé érdekli más véleménye, maguknak tetszenek így nekik nem gond az elfogadás, de ha neked ezt meg kell kérdezned akkor bele se vágj mert önmagaddal szemben is bizonytalan vagy.

25F

2018. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
83%
Juujjj nem.Főleg nem ha valaki önszántából vágja le a haját nullásra...
2018. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
46%

Egyáltalán nem tetszik. A nőknek a hajuk a névjegyük.

Én addig nem is nézek meg senkit amíg nincsen legalább vállig érő haja :)

(De minél hosszabb, annál szebb.)

2018. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
80%
#4 -es szuper valasz! 👏 respect!
2018. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
74%

Bár van, akinek mondhatni kifejezetten ez a stílus áll jól, de ez igen ritka, és ha engem kérdezel nem, nem igazán tetszik.


Nem feltétlenül kell nagyon hosszú haj, szerintem kb. vállig érő frizurát mindenki el tud viselni és azért az sokkal jobban néz ki egy nőnek. Persze biztos van akinek a rövid haj jön be, de szerintem nem ez az általános.

2018. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg a nőknek, illetve a nagyon finom arcvonású srácoknak áll legjobban a nullás haj. Kiemeli az arcukat, ami az előnyükre válik. De mindenki úgy nézzen ki, ahogy neki jólesik.
2018. jan. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
49%

Utolsóval egyetértek.


Mi az hogy a nő csak a hosszú hajtól nő? Szánalom. Nekem pl. rohadtul tetszik egy férfin a hosszú haj, és nagyon sokat dob rajta, mert imádom a hajat. Ennyi erővel én is állhatnék így hozzá, de sajnos nem tehetem mert ez a nagyon durván mélyen belénk ivódott hülyeség, hogy a nők hosszú hajúak, a férfiak meg rövid hajúak megváltoztathatatlan.


Az indián férfiak vagy a rockerek:

[link]


[link]


Csúnyák?


Sinead O'connor gyönyörű arcát meg inkább kiemeli a tüsis haj, mint elrontaná.


[link]


Meg Natalie Portman-nek is:


[link]



Remélem egyszer majd nem lesz ennyire korlátolt a világ.


https://www.youtube.com/watch?v=raTgBSjjLf8

2018. jan. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!