Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Tinderen mi a tapaszta...

Lányok! Tinderen mi a tapasztalatotok török fiúkrl?

Figyelt kérdés

2018. jan. 5. 03:52
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Török fiúkkal nem hogy Tinderen, de máshol sem ismerkednék párkeresés céljából. Egyébként sincs Tinderem. Viszont miért nem jók a környékbeliek? Miért kell olyan messze menni?
2018. jan. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Török párom van, de az ilyen interneten ismerkedő török pasikkal szóba sem állnék.
2018. jan. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Kerüld messze az összeset!
2018. jan. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Undorító az összes.
2018. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Nincs tinderem csak török barátom, akit a neten ismertem meg. Az a véleményem, hogy nemzetiségtől függetlenül (ismerkedtem sok más nemzetiségűvel is) az összes pasi hülye, kivéve amelyik nem. És azt nehéz megtalálni.:) Ismerkedj akivel akarsz, majd úgyis el tudod dönteni, hogy jó-e neked vagy sem.
2018. jan. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Törökök? Rosszabbak, mint a cigányok! Ahogy egy itteni fogalmazott egyszer: a cigányok hozzájuk képest csodálatos teremtmények!

Itt lakok Németben, tudom miről beszélek!

Bemész a boltjukba, török zászló meg oszmán meg tököm tudja micsoda, Erdogant éltetik, miközben a legalapvetőbb társadalmi normákat nem tartják be! Szemetelnek, hangosak, büdösek, piszkosak. Borzalom egy nép! Visszataszítóak, undorítóak!

2018. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Utolso, gondolom a magyarok meg mind olyanok (meg termeszetesen ugye akkor te is tolvaj vagy, hiszen a magyarok azok), mint akiket Borsod legaljabb zsakfalujabol szalajtasz ossze vagy akik Angliaban mosogatnak... :D. Azok a törökök nem veletlen vannak am Nemetorszagban. A normalisabbja nem megy oda, mert boldogan megel itt is, mert van eleg esze hozza.
2018. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az a bajom, hogy Erdogant éltetik, meg a török rendszert, Törökországot, mindent ki akarnak sajátítani, mintha otthon lennének!

Jó lenne, ha az aki, nem tud viselkedni, páros lábbal hazarugdalnák, török zászlóival együtt!!! Elviselhetetlen egy nép! Komolyan.

2018. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!