Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szokott valaki csak úgy...

Szokott valaki csak úgy random emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Milyen szokásaitok és eredményeitek vannak? Élőben teszitek, vagy közösségi oldalakon?

2018. jan. 8. 22:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Ritkán, de lehet, hogy kellene, mert eléggé unatkozom. Egyelőre neten keresztül, mert egy kis szar településen élek, itt nincs sok lehetőség élőben.
2018. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem, utálom az embereket.
2018. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
68% utálod az embereket, de az "Emberek-Társasági élet" kategóriába jársz dünnyögni? Szomorú, szánalmas életed lehet.
2018. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem, de jó ötlet.
2018. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Közösségi oldalakra nem járok, bár fórumokon is lehet ismerkedni, az igaz :)

Élőben nekem elég könnyű csevegni egy csomót s ha más nem lesz, jót beszélgettünk :) Igen verbális vagyok, ez kicsit akadályoz is, mert nem mindenki tud velem lépést tartani s van, aki berág, hogy monologizálok. Nagyon magányos fiatalkorom volt, hajlamos vagyok rá, de aki szintén verbális, az elég kiegyensúlyozott csevegésre képes velem, ez a normális (vagy az, hogy én beszélek többet, de a beszélgetőpartneremnek ez bejön).


Tartós ismeretségekkel nincs nagy szerencsém, mindig közbejön az élet a másik részéről. Esküvő, halál, új társaság... Nehéz tartós barátságokat kötni.

2018. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem járok sikerrel, semmilyen formában sem.
2018. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Interpalson ismerkedtem regen kulfoldiekkel, de tul sok volt a perverz barom, ezert azt ott hagytam. Innen gyakorirol is van egy jo baratnom, egyszer anotalkon is megismertem eg ynagyon aranyos fiut, de en eloben is ilyen nyitottabb vagyok, ha megyek a barataimmal varosba neha odacsapodunk egy masik tarsasaghoz es egyesulunk veluk, ott is lehet ismerkedni.

15L

2018. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

Szoktam, egy próbát megér, nem? :) 19l

Élőben és közösségi oldalakon is.

2018. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
itt szoktam beszélgetni ismeretlenekkel, élőben inkább mások szólítottak meg, de volt amikor én kezdeményeztem a beszélgetést
2018. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, a kedvenc kocsmámban szoktam. Nem vagyok alkesz, de gyakran megyek. Vagy hozzám csapódik társaság a pultnál, vagy mondjuk kihívok valakit csocsózni, és úgy. Nem születnek ebből életre szóló, mély barátságok, de nem is ez a cél :) Próbálok odafigyelni arra, hogy ki az, aki vevő új ember megismerésére, és ki az, aki inkább elvan magában, vagy a saját társaságában, azt nyilván nem fogom a társaságommal traktálni.
2018. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!