Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez nagyon gáz?

Szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Van ilyen város lakóinak FB csoport. Gondoltam,hogy kiírók,hogy rossz elektronikai berendezéseket elfogadok. A hobbimból adódóan elbontok elektronikai cikkeket, összegyűjtöm pl. IC,kondi, ellenállás stb. Elrakom őket rendszerezve és ha építek valamit, vagy cserélni kell egy alkatrészt akkor cserélek ezekből. Ha ezt így leírom leégetem magam a város, szomszédok, osztálytársak előtt ? Köszi a válaszokat 16/f

2018. jan. 9. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ėgeted le.
2018. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak ne reklámozd, hogy értékesítesz, mert még valami jólelkű felnyom a Navnál
2018. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem égeted le magad. Sokan vesznek át elektromos hulladékot. Csak van, aki rögtön tovább is adja jóként.

Amíg csak hobbi szinten foglalkozol vele, nem kereskedsz, nem árulod, és nem adod tovább úgy senkinek, hogy átvered, akkor teljesen rendben van.

Az emberek egyébként kifejezetten örülnek, ha valaki átveszi a használt vagy rossz elektromos berendezéseket, ugyanis szemétbe dobni tilos, leadni pedig kevés helyen lehet.

2018. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Az pedig kifejezetten hasznos, ha értesz az ilyen dolgokhoz. Tanulj villanyszerelőnek.
2018. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem értékesíteni szeretném őket. Elbontom, és ha itthon elromlik valami megcsinálom. Pl. a fél éves hajszárító nem működött, kicseréltem a diódákat és láss csodát hibátlan. Szóval nem értékesíteni fogom.És nem is méhben végzik :D


Az túlzás,hogy értek hozzá, kezdek érteni hozzá mondom így.


Igen, vagy villanyszerelőnek vagy autóvillamossági szerelőnek tanulok tovább gimnázium után.


Köszönöm a válaszokat, írok egy posztot! :)

2018. jan. 9. 18:49
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Max kap egy lomis matricát személyed...sznob hely az fb:DDD
2018. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igaz, de legalább ingyen megcsinálok szinte mindent itthon :D
2018. jan. 9. 19:18
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

Hajrá :D

(Majd egy pár hónap-év múlva rá fogsz jönni, hogy a bedöglött eszközökből kimentett működő alkatrészek beépítése sok esetben nem célravezető, mert azok élettartama is korlátozott. Mondjuk ellenállások és hasonló "örökös" alkatrészeknél ilyen nincs, de ezek újonnan is filléres dolgok, nem is biztos hogy megéri kibontani őket.)

2018. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én addig is levagyok foglalva. Tankcsapda szól, közben pákázok.

Igazából szerintem akkor is megéri eltenni. Most is kellet egy 6kOhm-os ellenállás, megnéztem és volt 2db :D

2018. jan. 9. 20:28
 10/15 A kérdező kommentje:

Nah, kiírtam. Holnap indulok suli után a körútra :D

Számítógép,1monitor,2tv,panelok,magnó,vetítő,diafilm vágó,scenner,pénztárgép stb. :D Jó ötlet volt! Köszi a bátorítást! :)

2018. jan. 9. 21:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!