Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én vagyok kibeszélve, kiröhögv...

Én vagyok kibeszélve, kiröhögve a városban, mert részegen bevittek a kórházba, miközben az igazság az, hogy bedrogozva magamra hagytak?

Figyelt kérdés

Egy összejövetel volt és valamit belekevertek az italomba. Majd otthagytak. Ittam is, de nagyon keveset.

Csak senki se meri a szemembe mondani, így nem tudom elmondani az igazságot, miért is lettem rosszul.


2018. jan. 11. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2018. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy mit tegyek, már bőgnék komolyan.
2018. jan. 11. 19:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Így miért nem tudod elmondani az igazságot? Nem értem. Nem kell megnevezned a személyt, azt mondod "valaki", esetleg bekamuzhatod, hogy tudod ki volt, hátha kicsit megijed az illető.
2018. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én elmondanám, hanem mindenki csak a hátam mögött neszél ki. Aki számít, tudja, hogy mi történt. De a többihez már csak annyi jutott el, hogy engem "bevittek a detoxba".

Csak úgy, nem hozom elő a suliban, nem visz el a zárót mutogatni. De nyilván van 2-3 ember, akik vagy közösen, vagy egyedül lehettek. De nem volt kamera a helyen. Hónapokkal ezelőtt történt. De kicsit sem gyanús, hogy előtte feél évvel kirándulason ugyanazt használták, mint ami a véremben volt.

2018. jan. 11. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

szerintem azért van ez mert egy gyáva sza-r vagy és ezt ők is tudják.

ha velem vagy a barátnőmmel tettek volna ilyet,akkor a kijózanodásom után felkerestem volna az összes részt vevőt és addig ütöttem volna őket amíg valamelyik el nem mondja,hogy ki rakta a piába a cuccot.

utána az elkövető kezeit eltöröm,minden pénzét elveszem és készítek róla egy olyan képet amin a farkam az összevert arcára van téve,hogy teljes legyen a megalázása.

ez után mindenki tudná,hogy velem,meg azokkal akik hozzám tartoznak nem lehet ilyesmivel poénkodni.

2018. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ülnél 12 évet a sitten?
2018. jan. 11. 23:06
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

persze.

mert majd egy drog birtokló,másokat bedrogozó egyén rohanni fog a rendőrségre jelentgetni amiért lezúzzák.

az ilyenek nem mennek jelentgenti,plusz ha rendesen meg van verve,akkor meg főleg nem mer elmenni jelentgetni,mert félni fog meg félteni fogja a családját a megtorlástól.

de ez a 12 évezés is egy ilyen tipikusan igazi csíra hozzáállás a részedről,hogy le van írva a megoldás,de már egyből takarózol a hülyeséggel és a cselekvés elkerülésével,hogy az 12 év.

akkor legyél kibeszélve meg szégyelld magad meg is érdemled!

ezt érdemli egy gyáva önmagáért kiállni nem képes,a gyalázatot megtorolni képtelen alak!

2018. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

70%-os te sem tudod hogy működik a világ... igenis fog menni jelentgetni, mert amíg neki az összevert pofája lesz a bizonyítéka az általad elkövetett bűncselekményre, neked nem lesz ellene semmid, de hajrá, menj és hősködj 5 percig, aztán üljél csíkos ruhában.


Kérdező ezzel nem tudsz sok mindent kezdeni, pár hét és elfelejtik a dolgot, de akár valamelyik közösségi médián is megoszthatod a történetet, hogy mindenkihez eljusson, hogy nem a rossz májad miatt mentél gyomormosásra, hanem egy gyökér miatt.

2018. jan. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Erre jutottam én is.

Simán kapnék annyit. Az rossz, amit velem tettek, de az még rosszabb, hogy börtönben üljek.

Nem volt kamera a helyen, nem tudok bizonyítani semmit. Ellenben, ha összeveretném őket (lenne rá lehetőségem, nehogy azt hidd), futnának a zsarukhoz.

Ennél lehetne több eszed is. Rajtam meg nem segít.

De tényleg, hogy valakinek ez a szórakozása, hogya az osztálytársát bedrogozza, utána meg elterjeszti, hogy bepiált... Egy utolsó aljadék szemét. Azt hiszed, nem vagyok dühös vagy gyáva lennék, nem. Mondjuk egy hétig feküdtem az ágyban, magamat okolva. Plusz a szüleim engem szapultak, hogy minek mentél el, lehetett volna több eszed, miért nem jöttél haza a 11-es busszal, meg lett mondva, jaj mi lesz... A család meg ez, n álltak ki értem. A mentőben, vagy a sürgősségin elloptak 12.000 Forintomat, bizonyítani meg úgyszintén nem tudom... Tagadtak ott is mindent.

De még mindig jobb, mint a börtön. Pakolj be egy napra, és nem okoskodsz!

2018. jan. 12. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!