Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kér pénzt a Badoo, ha...

Miért kér pénzt a Badoo, ha nem fizetős?

Figyelt kérdés

Üdv!

Regisztráltam a Badoo-n ami tudtommal ingyenes. Valaki bejelölte, hogy tetszem neki, és mégsem tudom megnézni őt, csak ha fizetek. Miért van ez?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 14. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Az ingyenes regisztráció és egyes modulok fizetős használata (prémium hozzáférés) nem ugyanaz. Attól hogy gond nélkül csatlakozni tudsz (és ezt a tényt közli az oldal) nem azt jelenti hogy minden része az oldalnak ingyenes lesz.
2018. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aztán mikor fizetsz és megnézed, kiderül valami fake.:) Jó mulatást.
2018. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én már régen regisztráltam, és egyik része sem fizetős, mindent meg tudok nézni, ma este hívott egy ismerős hasonló gondja volt mint neked!Lehetséges,hogy az új tagoktól kérnek pénzt??? Másra nem tudok gondolni!

2019. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Üdv! Előleg rossz választ írtam, igen a Badoo fizetős, akkor nem kell fizetni, ha valakinek,aki ír neked van előfizetése, ilyenkor válaszolhatsz neki és tudtok levelezni. Van, aki odaírja az e-mail címét a bemutatkozó szöveghez, de úgy,hogy az egészet szöveggel, még a kukacot is, lehet,hogy a moderátor nem veszi észre. Próbáld meg!
2019. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!