Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mindenkinek vannak problémái?

Mindenkinek vannak problémái?

Figyelt kérdés
Lelkileg teljesen egészséges embernek tartom magam. Viszont vannak napjaim mikor túlgondolom az adott dolgok mögött lévő tartalmat. Vannak napok mikor rádöbbenek, hogy az egyetemistára büszke, szerető családomat otthon hagyva kiköltöztem külföldre. És nem birok ott lenni velük. És belül emészt a lelkiismeretfurdallás. Velük kellene lennem, nem pedig itt magányosan. Mikor nézem az embereket az utcán mindenkinek ugyanolyan arca van. Álarc. Biztosan nekik is vannak problémáik. Vagy mégsem? Lehet van aki nem is hord álarcot, és tényleg van olyan ember aki tökéletesen meg van elégedve az életével? Én akarok az az egy lenni..

2018. jan. 16. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, mindenki küzd gondokkal. Akár saját magát tekintve elégedetlen, akár a külvilág okozza a gondjait, de vannak problémái.

Nem vagyunk egyformák, van akinél mások előtt is eltörik a mécses, míg mások elfojtják az érzéseiket.

2018. jan. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy nincs igazad és egyszer még lehetek én az az egy. Ha viszont igazad van, legalább azt nem lehet a magyar mentalitásra fogni.

Viszont ez a világ fura fintora. Csak feltőtt korára jön rá az ember, hogy milyen sokat ér az az időszak, amikor még ártatlan gyerek voltunk.

2018. jan. 17. 00:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden embernek van problémája, akár gazdag akár szegény, akár magányos akár népszerű..

Én is éreztem így ahogy most te, én is le akartam lépni, miközben igazából szerető családom van (és nekem is lelkiismeret furdalásom lett a gondolattól, hogy ilyen hálátlan vagyok)

Örülj annak amid van és küzdj, hogy többet érj el az életben, de nem csak anyagi javakban mérve, hanem a boldogságot keresd.

És ne mások boldogságához mérd a tiedet. Amúgy ez a maszkos dolog olyan, hogy sokan a problémáik ellenére is mosolyognak. Attól függ ki hogy látja a világot. Az a jó, ha a jó dolgokat tudjuk értékelni (az élet apró örömeit is) és a rossz dolgok nem törnek le, hanem azon vagyunk hogy javítsunk a helyzeten

2018. jan. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A külvilág teremti az emberben a problémát. Egyfajta megfelelési streszt okoznak az emberben. Siker, elismerés...és mégis alkohol, drogok, nikotin, gyógyszerek csillapítja az emberben dúló belső háborút. Persze vannak kivételek. Nem is kevés, de ők szellemileg érettebbek.
2018. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!