Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szerezzek instagrammon...

Hogyan szerezzek instagrammon több követőt?

Figyelt kérdés

Kb. 3-4 hónapja regisztráltam.96 követőm van, kb.a fele ismerős és a fele idegen ,de mind a 96 engem követett be és nem én őket.Nem tudom hogy hogy szerezzek követőket.Nem kellene több 100 csak olyan 50-100 ig.Nem fogok csak azért bekövetni olyan idegeneket akiknek kint van,hogy follow for follow,és kiírni sem fogom.Aki követ azt visszakövetem,ennyi,de mondjuk nem nagyon aktivizálom magamat. :D 7 képem van fönn,nem tucatok vagy rosszak.

Több kérdésem is lenne:

1.Hogyan legyenek követőim?

2.Az ismerősöket be szokás követni?Na és a távoliakat mondjuk akit látásból ismersz?

3.Ha bekövetem az ismerőseimet nem fogják azt gondolni,hogy na de gáz ennek csak 96 követője van?

4.Az hogy a sz**ba lehet hogy az alattam járó nem éppen népszerű,sőt embereknek is ilyen 100 követőjük van?

5.Ha van egy idegen és bekövetem azért mert tetszik az oldala visszakövet,ha nem az ciki és visszavonjam?

6.Ha bekövet valaki olyan akinek nem szimpi az oldala azt visszakövessem?Ha nem visszavonja?

U.i.

-Bocsi a sok kérdésért.

-Ne offoljatok,ha szánalmasnak tartotok,épp azért írtam ezt a kérdést ,hogy instán ne legyek az.

-Tudom,hogy sok olyan kérdésem furi volt (3,5,6) amit általánosságba értettem.

-pls help me! :)))



2018. jan. 17. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
2018. jan. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy 8 hogy erre vered magad? Már bocs..de nem tudom miért számít hogy mennyi követőd van. Rakj ki kreatív tartalmat az oldaladra és akkor majd talán követnek. De ne a követők száma miatt erőlködj. Ettől talán olcsóbb lesz a kenyér? Nekem még instám sincs és nem is lesz. Ennél komolyabb eredményeket is várhatnál magadtól, mint hogy hány követőd van. Főleg hogy más ötletét várod, tehát egyáltalán nem lenne eredeti.

23/K

2018. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha így keresnél célokat magadnak az életben is akkor sikeres ember lehetnél.
2018. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küld el privátban az instagramm neved és akkor tudok tanácsot adni
2018. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a generációm.
2018. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt követsz, akit akarsz és ő is követ ha akar. Nem kell ezen semmit túl filózni.

Azt még hozzátenném, hogy ne kövess be valakit, csak azért hogy visszakövessen, illetve ne kövesd csak azért, mert ő követ. Az ilyesmi értelmetlen.

2018. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!