Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek elmenjek egy...

Szerintetek elmenjek egy olyan buliba, amire amúgy nincs kedvem menni?

Figyelt kérdés
Lesz most az egyetemünkön egy farsangi bál/buli, de engem valahogy nem vonzz az egész, mert alapból nem vagyok oda a tömegért, a zajért, ivásért, meg a bulikért. Csupán az jár állandóan a fejemben, hogy az emberek nagy része megy + a lakótársaim fel fognak lépni a saját táncbemutatójukkal, ezért most nem hagy nyugodni, hogy majd a buli után azt fogom hallani, hogy "Miért nem jöttél?" stb. Szerintetek túlparázom az egészet, vagy van még valaki, akinek ehhez hasonló problémái szoktak lenni?

2018. febr. 15. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Egyrészt picit túlparázod, másrészt meg tudlak érteni. Sokszor vagyok én is így, de a végén mindig megbánom, hogy nem mentem el. Szerintem menj el, nézd meg a fellépést, s utána, ha nem fog tetszeni, hazamész.
2018. febr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed a lakótársak fellépését, aztán észrevétlenül lelépsz. Ha nem szeretsz bulizni, sem inni, sem táncolni, akkor ezzel a magad lelkét és megnyugtatod, és utána sem kell azt hallgatnod, hogy miért nem mentél el.
2018. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 *Glissade* ***** válasza:
89%
Akkor lépsz le onnan, amikor akarsz.
2018. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem, hogy minek kell dolgokat túlbonyolítani?


"... buli után azt fogom hallani, hogy "Miért nem jöttél?"

Válasz:

Mert nem volt kedvem.


Ilyen egyszerű!


Ettől függetlenül erőszakold meg magad és menj el, mert ha bezárkózol önmagadba, egyre jobban eltávolodsz annak a lehetőségétől, hogy kapcsolatokat építs, akár ilyet, akár olyat és te ehhez még túl fiatal vagy.

Még az is lehet, hogy jól fogod érezni magad, ha meg nem, akkor hazamész.

2018. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!