Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kecskeméten hol lehet ismerked...

Kecskeméten hol lehet ismerkedni? 18l

Figyelt kérdés

Mindkét nem érdekel, még sem vagyok egyiknél sem sikeres. Nem járok el inni, így nem tudom hol lehet még ismerkedni? Esetleg kecskeméti helyeket tudtok mondani?


18l



2018. febr. 16. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Ha mindkét nem érdekel, akkor egyszerű: bárhol ismerkedhetsz, ahol van rajtad kívül ember!
2018. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Ahol emberek vannak bár ha az állatok is érdekelnek, mert mindenevő vagy, akkor lépten-nyomon tudsz;)
2018. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Frei caffe - éttermek stb....
2018. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

...írom e sorokat ismerkedési szándékkal, Kecskemét kellős közepétől távol, s hozzá mégis közel. Lehet küldeni, várom az üzeneteket. :)

Ui.: Az idővel feltett miért kérdésre ne felejtsetek el válaszolni! Ha nem teszem fel, akkor valami nagyon jó történt. :)

2018. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem sok hely van én pár helyen próbáltam azt ez most ennyibe is maradt , nem járok se discoba se ilyen helyekre azaz én nem vagyok az a tipik partyarc mint a többség .
2018. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Malom
2018. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 alex1995 válasza:
Én szívesen barátkozok veled :) 24f :)
2019. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!