Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudok külföldiekkel...

Hogyan tudok külföldiekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem volna pl. los Angelesi, londoni emberekkel beszélni, hogy megtudjam milyen is ott az élet, hogy s mint működnek a dolgok.

Csak nem tudom hol tudok ilyen emberekkel kapcsolatba lépni?

Fészen hogy tudnék rájuk keresni? Vagy van esetleg valamilyen ezt a célt szolgáló oldal?

Köszi a válaszokat előre is!



2018. márc. 25. 18:55
 1/7 A kérdező kommentje:

Nos igaz, én nem lány vagyok, de ha nem lenne gond néhány kérdést feltennék neked mondjuk privát üzenetben.

Nem lenne baj?

2018. márc. 25. 19:12
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
ottani magyarokkal, vagy az ott szuletett emberekkel akarsz beszélni?
2018. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem válogatok igazából, de főként az ott élőkkel igen
2018. márc. 25. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:

- utazz külföldre

- keress célirányosan közösségeket

- játssz online játékokat

Bármelyik tud működni :)

Ha már kérdezed a Facebookot...írd be a keresőjébe pl "angliában élő magyarok" és láss csodát, van egy rakat ilyen nevű csoport és ez csak egy keresés :D

2018. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Interpals, ott konkrétan város szerint is ki szűrheted az embereket
2018. márc. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. márc. 31. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Könnyebb interneten találni beszélgetni valakit, mint elsőnek látszik. Nekem pont például van egy ilyen beszélgető partnerem LAből. Igaz, vele véletlenül ismerkedtem meg, egy streamer oldalon zenélt, elkezdtünk beszélgetni, stb. Sonicbox volt a neve, de ott már hiába keresgélsz, megszűnt a los angelesi iroda, ukránokkal lett tele az oldal.

Nagyon sok lehetőség van, amivel tudsz találni embereket. Facebookon is kereshetsz csoportokat (pals, interpals, stb. néven keresgélj), de ahogy előttem írták ott van az Interpals oldal is, ott külön beállíthatod, hogy honnan keresel embereket. Annyi, hogy készülj fel pasiként nehéz ilyen beszélgetéseket kezdeményezni, hogyha lányra írsz, mert mind azt hiszi felakarod szedni.

2018. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!