Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Levelező társat keresek....

Ekitvd kérdése:

Levelező társat keresek. Segíttek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Előbb egy nyelvtan könyvet és egy helyesírási szótárat keress légyszi
2018. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Annyira elegem van az ilyen emberekből, akik csak kioktatni tudnak. Tele van a hócipőm tőletek. Ember, nézz magadba mert fogadni merek hogy nem vagy tökéletes. Majd ha az leszel irj. En vagyok tökéletes. Hibázunk, mert az emberi dolog.
2018. márc. 26. 09:39
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
"Én vagyok tökéletes" XD
2018. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Te aztán tényleg nagyon tökéles lehetsz, ha még a kérést sem tudod megkülönböztetni a kioktatástól. És az már nem hiba, hanem tudatlanság, hogy még szöveget sem tudsz értelmezni, ugyanis korábbi mondatomban sehol nem írtam, hogy tökéletes lennék, és még csak utalást sem tettem ilyesmire.
2018. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát, kérlek szépen. Az utalás a szövegedben ott van hogy kioktatsz és nekem és még sok embernek az jön le ebből hogy te tökéletesen fogalmazol , helyesen írsz. Vagyis tökéletes. Nem is arról van itt szó hogy kioktatsz hanem arról hogy bánsz egy embertársaddal. Tudom, jól tudom hogy nem kell sok pofád legyen ahoz hogy neten kioktass valakit. Tudod mit te is tanulhatnál egy kis illemtant.
2018. márc. 26. 11:09
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

"Az utalás a szövegedben ott van hogy kioktatsz"

"Nem is arról van itt szó hogy kioktatsz hanem arról hogy bánsz egy embertársaddal. "

"Tudom, jól tudom hogy nem kell sok pofád legyen ahoz hogy neten kioktass valakit"


Ha nem arról van szó, hogy kioktatlak-e vagy sem, akkor miért szinte csak ezen vagy fennakadva?

Kérlek fejtsd ki nekem akkor, hogy szerinted hogyan bánok egy embertársammal. Egészen kíváncsivá tettél. A helyesírás egy alapvető dolog, nem a tökéletesség függvénye. Az, hogy nem vagyok tökéletes, abból is látszik, hogy nem volt egyből annyi eszem, hogy ne kezdjek vitatkozni egy olyan emberrel aki levelezőtárs kereséséhez is segítséget kér. Az pedig, hogy még csak nem is gondolom azt magamról, hogy tökéletes lennék, abból is látszik, hogy ezt is bevallottam. De ezekből is tanul az ember, legközelebb legalább már lesz ennyi eszem :)

2018. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Te se vagy tokeletes es en se . Oke ? En ebben hibázok és te másba. Külömbözünk, mashogy gondolkodunk. Igazad van en is hibás vagyok, de én elfogadom a hibáimat, nincs értelme ezen veszekedni. És nem kötöm az orodra hogy miért keresek levelező társat , mert az az én dolgom. Hagyuk ezt itt abba . Nincs értelme ezen veszekedni.
2018. márc. 26. 14:38
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezo ne foglalkozz vele, sokan lelik oromuket abban ha masoknak beszologathatnak, foleg ezen az oldalon a legtobben azert jarnak ide hogy kotekedjenek. A grammar nacik pedig mindig elsutik a helyesirasi szotaras beszolast, ha valamilyen hibat eszrevesznek.


A kerdesedre valaszolva, a hoxa oldalon van pl levelezotars kereso forum.

2018. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. márc. 26. 16:44
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"És nem kötöm az orodra hogy miért keresek levelező társat , mert az az én dolgom."


Sehol nem kérdeztem, hogy miért keresel levelezőtársat és nem is érdekel.

Egyébként igazad van, teljesen felesleges ezen az egészen vitatkozni 😆😃

2018. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!