Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Na most akkor mi van? 😔

Na most akkor mi van? 😔

Figyelt kérdés
Adott egy fiú, aki azt hiszem már igen régóta tetszik. Sosem beszéltünk még, de volt egy alkalom, ahol találkoztunk. Mikor bejött a helyiségbe, köszönt természetesen és rám nézett. Na ezen a ponton ne nézzetek hülyének, de azt hiszem napról napra jobban tetszik, a megnyilvánulásai, a hangja, a mimikája, az udvariassága... Szóval ilyen esetben ti milyen jeleket figyelnétek? Mik lehetnek árulkodóak?

2018. ápr. 1. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Figyeld mikor mutat ikszet.
2018. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Feltennéd normálisan a kérdést? Mire is vagy most pontosan kíváncsi?
2018. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
50%
Várj egy kicsit hátha össze jön. Ha nem akkor keress mást vagy felejtsd el. Én ezt tudom javasolni. Ne haragudj, de per pillanat én épp egy olyan helyzetben vagyok ahol most te csak én már meg kaptam a kosarat. Szóval én ezt mondom.
2018. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fiú, lány egy helyiségben. Jelek ha szimpatikus vagyok neki?
2018. ápr. 1. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. Bátorítsd, hogy lépjen. Mosoly szemkontaktus legyen meg részedről.
2018. ápr. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!