Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valakitudna segíteni?

Valakitudna segíteni?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés valószínűleg nem a teljesen megfelelő kategóriában van.

Az első két szót pedig azért írtam egybe, mert így akartam feltenni a kérdést.


Úgy érzem a mentális egészségem szörnyű. Egy szar helyen élek. (Szar környezet, amit igazából a szar emberek tesznek szarrá.)

Úgy érzem, hogy a jelenlegi helyzetből normális út nem fog kivezetni. (Persze ez adódhat tudatlanságból is.)

Nem szeretném magam meggyilkolni, bár az utóbbi időben igencsak csábítóvá vált számomra ez a lehetőség.

Most hülyén érzem magam, hogy ezt leírom. (Nem azért, mert leírom, hanem... csak úgy.)

Úgy érzem csinálhatok bármit is nem lesz jobb. Én magam amúgy sem tudom megszüntetni azokat a tényezőket úgy, hogy az ne járna újabb szar következménnyel.

Azért csak ennyit írtam, mert nem szeretnék mindent kitálalni úgy, hogy azt akárki láthassa.


Aki úgy gondolja esetleg tudna nekem tanácsot adni, segíteni a helyes döntés meghozatalában az kérem írjon.

Bár nem tudom, hogy ez a kevéske információ elég lesz-e arra, hogy ezt bárki megtudja ítélni. 😅

Ez az információ talán fontos lehet:14/L


Kérem kíméljenek azok akik azt gondolják, hogy annak akinek jut internet már annyira nem lehet szar. És azok az emberek is kíméljenek akik úgy gondolják, hogy a mai gyerekeknek a legnagyobb problémájuk, hogy anyuci/apuci nem vesz nekik iPhone-t. Sajnos sok ilyennel találkoztam.


2018. ápr. 11. 13:33
 1/2 A kérdező kommentje:
*privát üzenet formájában írjon
2018. ápr. 11. 13:36
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha gondolod privátban kifejthetnéd a teljes problémát, és talán tudok majd tanácsot adni. :)
2018. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!