Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találhatok rá olyan...

Hol találhatok rá olyan lányokra, a kik most vagy nemrég szépültek meg?

Figyelt kérdés

Mivel velem is az utóbbi 1 évben történt meg. Szemüvegről kontaktra váltottam, izmosodtam, jobb frizurám lett, és sokkal stílusosabban öltözködök. Ezért ugye szeretnék egy olyan lányt, aki most hasonló szinten áll, mint én. Viszont sajnos az eddigi külsőm miatt nem igazán adatott meg, hogy barátnőm legyen, így nem tudom, mégis hogyan férkőzhetnék szép lányokhoz, főleg, hogy nekik már több pasijuk is volt, nekem meg párkapcsolatok terén kb. semmi tapasztalatom.

Emiatt kérdezem, hogy van most lány olyan helyzetben, mint én?

18/F


2018. máj. 22. 21:14
 1/8 Saku14 ***** válasza:
80%
Igen 17/L
2018. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DI43L0 ***** válasza:
100%

"Hol találhatok rá olyan lányokra, a kik most vagy nemrég szépültek meg?"

Plasztikai sebészet... stb.

2018. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2018. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rosszlányok, vidékilányok, stb :D
2018. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Ego az van, őszintén remélem belsőddel is enyitt foglalkoztál, vagy marad a szemétégető :D
2018. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos vannak sokan, ebben a korban nagyon sokat változik az ember stílusa. De azért ez egy kicsit furi kérdés.. elvégre ha valaki szép, nem tudhatod milyen volt egy fél éve, nincs ráírva a homlokára, hogy ő nem rég még szürke kisegér volt. :D Egyébként attól, hogy jobban nézel ki, nem lettél értékesebb. Remélem tudod, hogy a külső nem minden, vagy ha még nem, majd rájössz :)
2018. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 év alatt mostnak számít? :D 18/L
2018. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Édes istenem 32/F
2018. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!