Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Iskolánkban kampány lesz, és...

Iskolánkban kampány lesz, és ötleteket szeretnék kérni, hogy szerintetek milyen magyar “celeb” emberektől tudnánk videót kérni, hogy bíztassák az embereket, hogy szavazzanak az osztalyunkra?

Figyelt kérdés
Esetleg külföldi nagyobb celebekről is álmodozunk, mert lattam multkor egy cikket hogy Miskolcon az egyik gimibe Dwayne Johnsontól kaptak videót. Szerintem fent van neten nézzétek meg ha gondoljátok! Kérdésem még az lenne, hogy szerintetek hogyan tudnék kapcsolatba lépni hasonlo személyekkel? Elore is koszonom szepen a válaszokat.

2018. máj. 31. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Radics Peti :D írd meg neki facen, hogy legyen a sulitok magyar Dwayne Johsonja, szerintem simán belemenne :D
2018. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
VV Ágica
2018. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megsúgom, Will Smith Magyarországon van, egy próbát megérne :)
2018. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az de kiraly lenne Uristen!

Szerintetek mennyi esély van ra hogy egyaltalan megnézze az uzenetemet ha írok neki,vagy hogyan tudnék kapcsolatba lépni vele?Will Smithrol beszelek

2018. máj. 31. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Ne is haragudj, de ezek nem fognak szóba állni holmi "halandókkal" :'DDDDD

Ők állítólag fontos emberek. Szerintem maradj a kispista jútúber szinten. Valszeg az sem fog szóba állni veled, mert nincs belőle haszna. De még mindig több az esély. Amúgymeg mi értelme ennek? Fütyiméregetés ki tud nagyobb embert szerezni?

2018. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Todboy ***** válasza:

A mi sulinkba humoristák, a Barátok közt szereplői, és CHXYSW2:)64 is küldtek már kampányvideót. Kis vidéki középsuliról van szó.

Légy merész, merj nagyot álmodni, talán kifizetődik.

2018. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyannál lehet nagyobb esélyt elérni akinek szintén hasonló korú iskolás gyereke van. Mert ő jobban átérzi hogy mit jelent a gyerekének valamilyen kis hülyeséget elérni. Amúgy én is péniszméregetésnek tartom, plusz eléggé visszatetsző hogy ilyenek miatt felértékelődnek a celebek. Akkor már legyen híres ember aki valamilyen példát tud mutatni, de ne egy megélhetési magamutogató tróger, akinek az a fő bevételi forrása hogy hülyét csinál magából a médiában.
2018. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

- nem emlékszem a nevére, magyar youtuber önjelölt humorista, okoskodó gyerek

- puzsér róbert

2018. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!