Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány éveseknek “való” a...

Hány éveseknek “való” a musically?

Figyelt kérdés

Van egy régi barátnőm, aki minden közössègi oldalon aktívan jelen van. Az utóbbi években nagyon eltávolodtunk egymástól, mert az ő viselkedèse és felfogása mèg mindig 15 éves tiniére hajaz.

Minap az egyik közös ismerősünkkel futottunk össze, ès szóbajött az említett lány. Mondta, hogy ha rossz kedve van, megnézi a videóit musicallyn, mert annyira gáz, hogy 26 èvesen felkel reggel, belölvo a hajàt, kimàzolja az arcàt ès ilyen videókat gyàrt. ...amikor kértem, hogy mutasson egy ilyen videót, teljesen ledermedtem. Nem tudtam, h sírjak,nevessek, vagy mindkettőt egyszerre.Ráadásul 9!!!!èves kislànyok majmolják. Komolyan, ez pèldaértékű lenne? Egyáltalán hogy engedhetik a taknyos gyerekeknek, akiknek a játszótéren kellene futkozniuk sajàt profiltcsinálni?!

Szànalmasnak tartom, h felnőtt nő lètère az teszi ki a napjai túlnyomó rèszèt hogy kelleti magát, tàtog meg pofàkat vàg.

Lehet, hogy èn vagyok maradi, mert “csak” FB-om van, indtagramon se vagyok fent...de érdekelne a ti vèlemènyetek is.


2018. jún. 26. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Én már nem merek mondani semmit, mert a múltkor vitába keveredtem itt 30-35 évesekkel, akik a My Little Pony animét nézik :D


Liberalizmus van, bárkinek bármit szabad, és muszáj elnézni azt is, ha valaki felnőtt létére infantilisebb, mint egy óvodás, különben náci vagy és kirekesztő.

Musically 16-18 éves korig még rendben van, afelett szerintem is ciki.

2018. jún. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Hogy a fszomba sikerült belekeverni a liberalizmust? Te full retard
2018. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

:D


Szokásos válaszok.

2018. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as, igen, a szokásos “válaszok”. Tipikus magyar mentalítás, az 1-es válaszol( köszönöm szèpen ezúton is!), a 2-es màr oltja a vàlaszolót az èn kèrdèsem alatt, te meg jössz röhögni. Gratulàlok, ezért kell jàrni gyakorira, oltogatni meg röhögni!!! 😃👍🏻
2018. jún. 26. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Én vagyok #1-es és #3-as is, láthatod a nickem. Nem akarok vitát szítani (bár eleve a kérdés is kissé provokatív), de láthatod, amint leírtam a véleményem, jött valaki (vélhetően liberális beállítottságú), és rögtön letorkolt.

Szólásszabadságról beszélnek, de ha nem azt mondod, ami nekik tetszik, rögtön retardált vagy. Gyerekes dolgokat művelnek, de nehogy véleményed legyen róla, mert akkor retardált vagy!

2018. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 10-18 de inkább 16-ig
2018. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenkinek le kellene szoknia róla, rohadt gáz, ahogy az ismerőseimet látom tátogni mindenféle zenére. :P
2018. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
9-19.. Aztán csak remélhető h kinövik. Tartalmatlan tartalom.
2018. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!