Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány éves kortól gáz szülőkkel...

Hány éves kortól gáz szülőkkel fesztiválra menni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 29. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem gáz a szüleiddel megjelenni! Mėg ha annak is gondolod mondjuk a haverok miatt.. Egyszer eljön majd az az idő,amikor egy egy elszalasztott közös pillanatot bánni fogsz. Ne úgy ėrtsd hogy mindig lógj velük... De ha van egy koncert ami ėrdekli őket, tėged is, akkor nyugodtan legyetek együtt.
2018. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
29 évesen se gáz. Az a gáz, ha a fesztiválon is anyuci pici fia/lánya vagy. Sőt, jó ha valaki át tudja hidalni a generációs szakadékot
2018. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom én ezt egyszerűen ép ésszel megérteni hogy miért gáz bárhova is a szülőkkel menni.


Komolyan mondom nem értem sokan miért gondolják ezt így.

2018. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem kb. 13 és 17 éves korom között érdekelt az hogy gáz-e szülőkkel menni valahova, vagy hogy nem divatos ruhát felvenni gáz-e meg ilyenek... Majd kinövöd te is, de most ez teljesen természetes!
2018. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
88%
Sosem. Alattunk lakik egy rocker család, a lányuk 30as és mindig együtt mennek motoros találkozókra és fesztiválokra, koncertekre. Marhára irigylem őket, az én szüleimmel a buszmegállóba sem lehetett kimenni anélkül hogy egymásnak estek volna, bárcsak ilyen családom lenne.
2018. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BettiBea92 válasza:
100%
Szerintem se gáz, én még Szilvesztert is gyakran a szüleimmel töltöm, pedig 25 évesen mehetnék hatalmas bulikba ( hívnak is). De néha jobb a családdal lenni, a szüleidnek is jó érzés.
2018. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont tegnap voltunk kint anyuval a Volton, és nagyon jól éreztük magunkat. Mivel a barátaim közül ide senki sem jött, jó volt együtt lógni. :) 20/l
2018. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!