Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudnám kideríteni, hogy...

Hogy tudnám kideríteni, hogy ki volt ő?

Figyelt kérdés
A Volt fesztivalon megismerkedtem egy lannyal es fel szeretnem venni vele a kapcsolatot. Csak a keresztnevet tudom ami eleg gyakori nev ezert facebookon nem tudom megkeresni. Annyit tudok rola hogy Ujpesten jaror. Szerintetek hogy tudnam kideriteni hogy ki volt o?
2018. júl. 1. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

bemész az újpesti örsre és üldögélsz egy napot a váróban


ha nincs szabadságon, akkor 1* minimum összefutsz vele


de akár a portástól is kisírhatod, hogy adjon át neki egy cetlit, amire ráírod a számod

2018. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg de ha voltál olyan töketlen, hogy nem kérted el a számát vagy valamilyen elérhetőségét, szerintem hagyd. Kbszott creepy leszel a szemében, ha így nyomozgatsz utána..
2018. júl. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy fesztivál. Ami ott történt, az ott is marad. Nagyon jó oka van annak, hogy nem tudtál meg róla többat 🙂 Hagyd!
2018. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
többet*
2018. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!