Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mostanában miért vagyok ilyen...

Mostanában miért vagyok ilyen lehangolt?

Figyelt kérdés

Észre vettem magamon és mások is,hogy mostanában lehangolt,kedvetlen vagyok.Inkább itthon maradok és filmeket nézek de ahhoz sincs kedvem.Semmihez nincs mostanában kedvem:/ A barátaim és a családom között is teljesen idegennek és nem odavalónak érzem magam,nem tudom élvezni a társaságot és a bulikat és az együtt töltött időket.Mitől lehet ez?Hogy tudnék ezen változtatni?Régen mindig buliztam szórakoztam utáltam itthon lenni és mindig mentem volna mostanában meg csak az jár a fejemben másoknak mennyivel jobb és milyen boldogok de ezt sose mondom ki hangosan.Hamisan mosolygok és úgy teszek mintha élvezném a velük létet de már ez sem nagyon megy.

Mit tegyek,hogy újra az az életvidám ember legyek mint aki voltam?

Úgy érzem az emberek között magam mint aki teljesen idegen és nem oda való holott a barátaim és a családomról van szó.Mérgezőnek érzem a sok embert körülöttem mikor tudom,hogy én vagyok a mérgező.Egész nap itthon ülök és nem csinálok semmit a házimunkán kívül nem szívesen beszélek senkivel a szüleimmel sem nagyon csak ha muszáj.Kerülöm őket.

Mit tegyek?Hogy változhatok?Mitől lehet ez?

18/L



2018. júl. 2. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hullámvölgyek jönnek-mennek az életben. Neked ez az első völgy, úgy tűnik. El fog múlni. Éld meg a mélységeket, aztán már csak felfelé visz az út.
2018. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerős, esélyes, hogy depresszió a problémád neve. Mióta áll fenn a helyzet?
2018. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 hónapja :/
2018. júl. 2. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb egy évig voltam ilyen állapotban. Nekem főként az okozta, hogy nem tudtam, mit kezdjek magammal a jövőben, hogy mit tanuljak, nem volt semmi célom, így teljesen kilátástalannak éreztem mindent. Mióta tudom, mit szeretnék, sokkal energikusabb és életvidámabb vagyok, végre úgy érzem, hogy van értelme felkelni. Persze, így is vannak még nehezebb napjaim, de ha arra gondolok, hogy tudom, mit szeretnék kezdeni az életemmel, sokkal könnyebb folytatni.


L/20

2018. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!