Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt egy csapat csaj,...

Van itt egy csapat csaj, jelenleg egy parkban vagyok. Szerintetek orrba vágjam magam, hogy oda mehessek kérni tőlük zsebkendőt és legyen egy kiinudló téma?

Figyelt kérdés

#orr #téma #orrvérzés #elesés #szétverés #ütlegelés #Orrcsapás #lesújtás #dzétcsapás #arcra esés
2018. júl. 12. 18:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat ahhoz erosen kell beutnod az orrod, hogy vérezzen. De ugyse mered, erosebb beutni :D
2018. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj oda terdelj le elottuk es konyorogj nekik a szexért.
2018. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te milyen hülye vagy! Még azt sem írtad, hogy csak társaságra vágysz, vagy tetszik-e valamelyik. Az, hogy vérezzen az orrod, arra mi szükség van? Simán kérj egy papírzsepit tőlük. Ha jófejek, érteni fogják..

Mondjuk te meg jó nagy balfácán vagy, hogy itt kérdezed meg, mit csinálj. Mondjuk ahogy nézem, már egy órája írtad a kérdést, talán már ott sincsenek, vagy te nem vagy ott. De ilyen hülyeséggel felhívni magadra a figyelmet abszurd. (Legközelebbi alkalomra írtam a tanácsot.) Nem hiszem, hogy még mindig ott szobrozik mind az öt lány.

2018. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Na összejött az orgia kérdező? Ne feledd ilyenkor mindig a szülinapossal kell kezdeni, nehogy megsértődjön.
2018. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
91%
Ez tényleg kreatív, a csajoknál tuti van tampon az meg jó a vérző orr ellen:) hajrá
2018. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Késő van már én meg felnevettem a hülyeségeden, szabad ilyet? :D

Ekkora marhaságot. Már csak akkor lenne viccesebb, ha látnák, ahogy orrba vágod magad és aztán odamész bepróbálkozni. :D

2018. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Persze hogy szabad ilyet. Én ilyen vicces gyerek vagyok.

De azért természetesen a nagy önbizalom ellenére se mertem odamenni hozzájuk! :)

Tudom szerencsétlen fos vagyok.

2018. júl. 13. 00:30
 18/18 anonim ***** válasza:
93%

Vedd le a felsőd, majd menj oda, hogy ne-e adják neked kölcsön valamelyikükét, mert fázol és így szúrnak a bimbóid...

Na de komolyan. Mit akarsz? Ott egy csapat csaj. Csaj vagy és havert szeretnél, vagy pasi vagy és nőt? De ha csak szimplán vicces vagy, mint írod, akkor állítsd oda valami jó poénnal, vagy hívd el őket egy piára. 5 nőnek még 1-1 ital nem drága.

2018. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!