Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen napod volt?

Milyen napod volt?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 23:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%

Iszonyat fos. Régen fel kellett volna már mondanom, most végre volt egy másik lehetőség, de a próbamunkát elszúrtam. Ma tudatosult bennem, hogy örökké azt fogom csinálni, amit most.

Este ittam egyik haverommal, az jó volt. De már kezd kimenni a pia, meg nem ihatok életem végéig, szóval összességében nagyon szar minden. Nem is tudom, mikor voltam utoljára boldog, azt hiszem, még gyerekkoromban is csak percnyi boldogságok jutottak.

És neked?

2018. júl. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem meg már az első héten sarkon kellett volna fordulnom aztán menni oda ahol a "cimborájaim" vannak, nem megragadni megint okrok között, akik a hátuk közepére sem kívánnak én meg szintúgy őket. Életük legnagyobb öröme volt velem találkozni aztán megfingatni, ilyen marhát nm találnak többet ezek sem, más 2 óra múlva porzani fog az út bárki után, ha egyáltalán lesz aki beteszi a lábát oda xd
2018. júl. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nekem jó napom volt.
2018. júl. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sz@r, és a mai, meg a következő néhány nap is az lesz. De a remény hal meg utoljára..
2018. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Na, ma pont jó. Hosszú idő után.

Jó a kedvem, egy állat lábnapot lenyomtam.

2018. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Elfogadható, csenedes.
2018. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!