Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudok beszélgetni a...

Nem tudok beszélgetni a korombeli lányokkal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok.

11 éves korom óta próbálok barátkozni, és nem megy.

Általánosban elkönyveltek a csendes jótanulónak. Ha volt lány barátom, az kihasznált(ha kellett házi jó voltam, utána pedig engem kihagyva mentek el együtt a csajok erre-arra).

Gimnáziumban leltem pár lány barátra, de azok folyton piszkáltak(random beszélgetés közben benyögi, hogy most nem jó velem beszélgetni, valami más, de nem tudja mi, meg hogy engem nem akar bemutatni az új társaságának, mert nem akarja, hogy része legyek).

Most egyetemista vagyok, de gyatra a helyzet.

Egy csomó lánnyal próbálkozok, de NINCS TÉMA. Nem vevők a vicceimre, nem szeretik azokat, amiket én. Egyszerűen nincs téma. És már mondom, sokkal próbálkoztam.

Amit rólam tudni kell: aki megszült(alkoholista nő, aki meglopott, nem nevezem anyának az ilyet), sose figyelt arra, hogy szocializálódjak. Amikor barátaim voltak, közölte, hogy túl sokat járok el otthonról, ott zsarolt lelkileg, ahol tudott.

Amúgy egy intelligens lány vagyok, sokat olvasok, videójátékozom, rajzolok, régen edzettem rendszeresen, szeretem a vicces filmeket, a horrorokat, sok akciót is láttam, a régi filmeket is imádom. Lelkis vagyok, lehet velem lelkizni. A negatívum, hogy határozatlan vagyok, illetve kissé félénk.

Amikor bármilyen lánnyal találkozom, nem vesznek komolyan. Most is 4-esben mentünk el(párom, legjobb haverja és annak a barátnője). A két srác folyékonyan beszélt egymással, én meg próbálkoztam a csajjal, és meg sem mukkant.

Mit tehetnék?


2018. júl. 23. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
talán beszélgess fúkkal!
2018. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*fiú
2018. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kérdezsd meg attól a tyúktól, hogy "Te mindig ilyen csendes vagy?" Utána meg: Hogy tudsz mindig ilyen csendben lenni? Magyarul beszéltesd.
2018. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!