Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ez? Normális vagyok?

Miért van ez? Normális vagyok?

Figyelt kérdés
Az van, hogy úgy érzem, hogy nem érdekelnek mások. Vagyis ha valaki mesél valamit akkor igazából engem nem érdekel csak abban az esetben ha velem is történt hasonló és hozzá tudok szólni. Egyéb esetben pont nem érdekel senki gondja baja, nem is tudok nagyon mit csinálni vele, tanácsot adok ha tudok, de komolyan mit lehet amúgy kezdeni vele. A másik, hogy így nem igazán tudok nyitni senki felé mert unalmasnak érzem magam, hogy nem érdeklődök mások iránt. Meg beszéd témáim sincsenek nagyon. Szerintem soha nem lesz így senkim semmien téren.

2018. júl. 25. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Engem meg csak addig érdekelnek mások, amíg hasznot tudok húzni belőlük. Na, kettőnk közül te normálisabb vagy, és szimpatikusnak tűnsz. :) Nem jártatod feleslegesen a szád, csak ahhoz szólsz hozzá, amihez neked is közöd van, más dolgába nem "pofázol bele" (mint a legtöbb ember), és nem hagyod magad kihasználni. Így már helyből szimpatikusabbnak tűnsz, mint az emberek 90%-a. :)

U.I.: A mai kor embere nagyon felszínes, csak a külső érdekli, tehát csajokkal a divatról, sminkelésről, pasik izmos hasfaláról és a Szürke 50 árnyalatáról lehet beszélgetni (természetesen vannak kivételek, de sokan ilyenek), a pasikkal pedig fociról, kocsmáról és csajokról lehet beszélni (és mily' meglepő, itt is vannak kivételek szép szerivel), de nem hiszem, hogy pont ez hiányozna az életedből, sajna elég lélekölő egy idő után ilyen emberekkel körülvenni magad.

2018. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 he84 ***** válasza:
100%
Én például sok mindenhez hozzá tudok szólni őszintén, lehet velem majdnem bármiről őszintén beszélgetni, ám nem szólok bele mások életébe sose. Így akkor ennyi erővel én nagyrészt a 10%-ba tartozom.
2018. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát első, mi szerintem jó barátok lennénk:D
2018. júl. 25. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőhöz hasonlóan,én is csak hasznot húzok az emberekből. Meg a fiúkkal játszok. Ezt érdemlik. Engem se érdekel másnak mi baja,témám van. De csak akkor szólok ha én vagyok a középpontban.


19L

2018. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!