Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szólhatnék vissza?

Hogyan szólhatnék vissza?

Figyelt kérdés
Az átlagnál nagyobb a szám. (Nem műtöttem vagy ilyesmi, mégis akkora mintha...) és emiatt folyton kacsacsőrűnek hívnak stb... Meg a hajamra is folyton azt modják, hogy olyan vagyok mint egy oroszlán (de nekem így tetszik. Egyáltalán nem oroszlános) olyanokat is szoktak mondani, hogy szellemi fogyatékos vagyok, és ha valaki beszól nem merek (vagy inkább nem tudok mit) visszaszólni és ilyenkor az egész osztály hangosan röhög rajtam. Mit szólhatnék vissza? És mit csináljak mikor mindenki röhög? (Álltalában a "nagymenő" fiúk szólnak be)
2018. júl. 25. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért piszkálnak. Attól függ mióta tart,és hány évesek vagytok. Ezt semmiképp sem lehet ennyibe hagyni. Nem csak arról van szó hogy piszkálnak a külsőd miatt,ez már bántalmazásnak számít.

Engem is folyton piszkáltak suliban,meg kiközösítettek,mostmár meg tudnám oldani a helyzetet,de akkor még gyerek voltam,nem tudtam mit tegyek,úgyhogy megértelek. Idővel persze abbahagyják. Remélhetőleg.

A külsőd miatt ne aggódj,biztos nagyon szép vagy. Ha meg neked tetszik a hajad,akkor csak viseld büszkén,ahogy neked jó. Az átlagnál nagyobb szádért meg pár év múlva imádni fognak a lányok meg a fiúk is,manapság mindenki felpumpálja mert az most a divat,az a szépség mércéje. Te szerencsés vagy,hogy így születtél. :)


[link]


[link]


[link]


Azt hogy mért bántanak,és ezt hogy lehet megoldani,az már kicsit mélyebb téma,pontos helyzeteket,körülményeket kell feltérképezni.

A "nagymenő" fiúk általában beképzelt kis komplexusos pötsök,akik csak ezzel tudnak kitűnni,menőzni a többi fiúnak,hogy elismerjék. Fogadni merek ha ketten találkoztok mondjuk az utcán,akkor kussban van.

Szüleid tudják? Beszéltél valakinek erről?

2018. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, tudják a szüleim. De egy évet már kibírok itt a suliban, nem akarok már variálni hogy elmegyek egy másikba, mivel Szerencsémre van egy barátnőm itt is, csak ő pont az ellentétem, akit mindenki szeret, és neki vannak más barátai is, így ugye nem mindig lehetek vele. Csak vissza akarok már szólni azoknak akik piszkálnak, hátha abbahaggyák..
2018. júl. 26. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy abbahagyják,az még jobb is volt hogy nem szóltál,talán olaj lett volna a tűzre.

Ha látják hogy nem érdekel,nem foglalkozol velük akkor ráunnak.

De ha nagyon bántó akkor nem szabad hagynod magad,szabj azért határt,hogy lássák hogy nem vagy egy kis önbizalomhiányos puhány akit csesztethetnek. Mert nekem pl ez volt a hibám anno,hogy nem szóltam,hogy ne bántsanak jobban,pedig épp azért piszkáltak mert látták hogy velem mindent meg lehet tenni. Tanulj a hibámból.

Azt hogy konkrétan mit és hogyan tudnál visszaszólni ezt így nem lehet megmondani mert nem ismerjük a helyzetet,nem tudom hogy milyenek,de mindenkinek van gyenge pontja,azt kell megtalálni.

A mi sulinkban volt egy dagadt lány aki folyamatosan minden lányt piszkált,kigúnyolt stb. Évekig szenvedtünk tőle,ráhagytam,nem tettem semmit,megvártam míg befejeztük a sulit hogy ne is lássam többé. (Hál istennek azóta se láttam,de azt hallottam hogy az élettől vissza kapott mindent,szóval legalább a lelkem nyugodt).Ha akkor ott lett volna eszem,elébe álltam volna azzal hogy "ne merészelj így beszélni velem te hülye tehén. tudom hogy csak azért piszkálsz mert irigy vagy mert szebb/ügyesebb vagyok nálad,majd lesz aki veled is beéri" :D De utólag jobb is hogy nem szóltam semmit,mindennek már 14 éve..

2018. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2018. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nagy szája miatt a nők utálni fogják.
2021. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!