Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemen kötelező részt...

Egyetemen kötelező részt venni gólyaavatón, gólyabálon meg az ilyen szociális rendezvényeken?

Figyelt kérdés
Antiszociális vagyok.Előre rettegek már ezektől.Főleg hogy kollégista leszek,szóval ott leszek a tűz közelében.Eddig ha ilyen volt,mindig hazafutottam vagy volt hogy be sem mentem suliba.De kollègistaként nem tudok hazafutni meg nem tudok elbújni sehova.

2018. júl. 25. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen semmi nem kötelező. (Legfeljebb a vizsgázás meg a gyakorlati órák.) Felnőtt ember vagy, hogy köteleznének már szórakoztató társasági programokra?
2018. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen idős korban, nem a szívatás a lényeg. Illetve az, csak más értelemben. Egyetemi gólyaavató lényege a lerészegedés és/vagy bujálkodás. Ebből kimaradni vétek...
2018. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell. Én is hozzád hasonló vagyok, és semmi ilyesmin nem vettem részt.
2018. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nálunk kis kar volt, ezeknek a programoknak semmi értelme nem volt.


Nem kötelező. De mondják, hogy ott ismersz meg embereket stb.


Ez full nem igaz, én már legelső nap sem voltam egyedül.

2018. júl. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!