Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb magyar név? Meg vagytok elégedve a saját nevetekkel? Miért? Miért nem?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 18:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mármint a saját nevem
2018. aug. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Saját nevemmel semleges viszonyban vagyok. Régen nem szerettem mert nagyon kemény hangzású, ráadásul a vezetéknevem is az. Amúgy sem éreztem soha magam igazán lányos lánynak, mindig irigyeltem a szoknyás csinos Lillákat, Emíliákat, Izabellákat stb...

Legszebb magyar név alatt magyar eredetűt értesz vagy itt anyakönyvezhetőt?

Nekem magyar eredetűből a Zsolna és a Szabolcs tetszik.

2018. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
91%
Nincs olyan, hogy legszebb név.
2018. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Franz Müller válasza:
31%
Mária - ma ugyan nem divatos, de bár nem ősmagyar név, de Jézus anyja neve.
2018. aug. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%
Orbán Viktor
2018. aug. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Számomra a legszebb név a László. Nagyon régi, és eredeti szerintem. bárcsak az lett volna a nevem. Csillának hívnak, de megteszi az is.
2018. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép fiúnév a Levente, Péter, Boldizsár, Lóránt, de a legszebb számomra a Marcell név, olyan elegáns hangzásra, vagy nem is tudom, a lényeg, hogy nagyon tetszik a fülemnek. :)

Lánynevek közül számomra a Villő és Fruzsina név a nyerő, azonban az Erika, Hajnalka név is gyönyörű. :)

A keresztneveimmel hadilábon állok, az elsőt gyűlölöm, egyáltalán nem illik hozzám, a második viszont szokatlan (görög eredetű név), és hiába tetszik nekem, ha mások csak finnyásan felhúzzák az orrukat, és csak azért is az első keresztnevemen szólítanak. >.<

15/L

2018. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy látom a VIKTOR név senkinek nem tetszik de még-is rá szavaztak !!!
2018. aug. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!