Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Razzia volt a Balaton parton,...

Razzia volt a Balaton parton, ezt a büfét bezáratták, mi a véleményed? (videó)

Figyelt kérdés

[link]


És még hány ilyen lehet,amire még nem derült fény,emberek meg ilyen helyen készült ételeket esznek... Te ettél már ebben a büfében ?


2018. aug. 8. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Tegnap láttam ezt a videót, gyomorforgató volt. Évek óta nem voltam a Balatonon, régebben ettem kis vendéglőkben, akkor nem volt gond (vagy lehet csak mázlista voltam), de azóta többször is meggondolom, hogy hol és mit eszek, mindegy, hogy a Balatonon vagyok vagy sem.
2018. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 acelsziv ***** válasza:
0%
Semmi. Nem járok a Balatonhoz, mert irreálisan drága és a lehúzás megy mindenhol.
2018. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nyáron boglári vagyok. Valahogy sosem volt szimpatikus a hely. Mindig kevesen voltak, és a kipakolás is valahogy visszataszító volt. Hiába volt a kikötőben, olyan félreeső hatást keltett. A legfőbb ok, hogy sosem ettünk ott, pedig az árak, és hogy nagyon ritkán jártunk arra 😃


Vannak olyan büfék, ahol belátni a konyhába, vagy éppen egyenesen előtted készül az étel. Ezentúl csak ilyen helyen fogok enni azt hiszem 😄

2018. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a durva, hogy valakik az ilyen videókat nézik :D

Megy a NÉBIH, gondolom van egy külön kollégájuk erre, aki videóz (valami dramaturgia tagos lehet :D), beérnek a központba, ott meg megvágják, raknak alá valami muzsikát és feltolják youtube-ra :D

És nagyon figyelnek arra, hogy a videóhoz passzoló zenét tegyenek alá.

2018. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Sokat járok a balatonra, de pont az ilyenek miatt viszek szendvicset a strandra. Most már az áruk is magas lett a hulladék kajáknak.
2018. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Balaton... oké, hagyjuk.


Abból a pénzből elmegyek Görögországba és nem valami koszos, dugig-kagylós vízben tanyázok horror árú kajákon élve.

2018. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyik barátom édesanyja szakács egy neves étteremben.

Néha mesél dolgokat, de ez legtöbbször a főnök hanyagságáról és trógerságáról szól.

Viszont azt a saját szememmel látom, hogy alig mos kezet, pedig gyakran csinál salátát is például. Volt, hogy hetekig nem volt náluk otthon szappan. A mosogatóba teszi simán a húst, ami elég koszos, ugyanaz a szivacs hónapokig. És még sorolhatnám. A kollégái az elmondása alapján még hanyagabbak.


Nincsenek illúzióim.

2018. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69% :D
2018. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom, hogy nem találtak legalább 10 ilyet..
2018. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!