Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak szerintetek?

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

20/F


Megyek pótvizsgára fizikából, augusztus végén kaptam időpontot. Igen arra koncentrálok, hogy megcsinálom, és fogom folytatni az iskolát az utolsó év, érettségi év.

Van már középiskola végzetségem, adminisztráció. A szakmát nem tudnám végezni a jövőben.



Most a vizsgára összpontosítok, de kell arra is gondolni, hogy mi van ha neadjisten nem csinálom meg a pótvizsgát, akkor milyen munkát végezzek? Néztem neten, hogy 500€ havonta. Ez kevés szerintetek? Néztem olyat is ahol 750€ kínálnak, és + bónuszokat.


Szüleimmel lakok, nincs barátnőm, csak magamra keresnék. Elég lenne ennyi havi fizetés, ha jövendőbeli barátnőmmel élnénk külön és aztán idővel kisbabánk lenne elég lenne ennyi havi fizetés? Gaz, villany, víz, hazát fizetni, autót, kaja, pija, ruhákat.


Mi a véleményetek? Én már így gondolkodom.


2018. aug. 16. 14:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!