Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Illetlenség volt tőlem?

Illetlenség volt tőlem?

Figyelt kérdés

A Hell energiaitalt senkinek nem kell bemutatni már, Miskolcon lakom, a cég tagjait sokat látni az autóikkal a városban "volt szerencsém Lamborghini mellett elhaladni", vagy Lillafüred felé, a tegnapi nap folyamán egy rövid ideig Zsoltot a cég tulajdonosát láttam, és a pirosnál a mellette lévő sávba álltam meg, fej-fej mellett voltunk egy nő is ült mellette, és rájuk köszöntem :D


Nem tudom milyen indíttatásból mert amúgy már minőségben lekörözték más gyártók az Ő termékét, viszont a reklámmal, térségbeli fejlesztésekkel tartja a színvonalat.

Ettől függetlenül meglepődtem hogy milliárdos létükre visszaköszöntek, egy amg merciből.


2018. szept. 3. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem köszönök idegeneknek :) Felesleges. De nagyon normális volt tőlük, hogy visszaköszöntek. Nem voltál kifejezetten illetlen, csak fura :D Nekem egyébként fogalmam sincs róla, hogy kikről van szó, sőt a terméket ismerem.
2018. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, teljesen természetes, amikor valaki a sikerhez és gazdagsághoz akar dörgölőzni, nem kell emiatt aggódnod.
2018. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A Hell energiaitalt senkinek nem kell bemutatni"


Öszintén szólva eddig nem hallottam erröl - szóval nekem kellene.

2018. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ott helyben ők hírességnek-celebnek számítanak, akkor nem.illetlenség odaköszönni. Legközelebb kérj szelfit is 😃
2018. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!