Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tetszek senkinek?

Miért nem tetszek senkinek?

Figyelt kérdés
Elsőéves egyetemista vagyok és még sosem volt barátom. Alapvetően nem vagyok egy bulizós típus, így eddig ennek tudtam be, hogy nem talált még rám a nagy ő. Viszont most az egyetemen több szimpatikus fiút is láttam és elgondolkoztam, hogy velem valószínűleg sosem állna szóba egy ilyen fiú. Nem tudom mi lehet ennek az oka, természetesen senki nem tud kibújni a bőréből. Nem vagyok antiszoc, sőt elkezdhetném sorolni a tulajdonságaimat de attól előrébb nem lennék. Az az érzésem, hogy engem még meg sem néznek a srácok. Szerény vagyok, ez lehet az oka?

2018. szept. 8. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Szóval lány vagy. Akkor nekem tetszel. A többiek csak kép alapján tudják ezt eldönteni.
2018. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Valószínű hogy nem az az oka, hogy szerény vagy, hanem hogy csúnya/nem a saját kategóriádban keresgélsz/túl magasak az igényeid.


De az, hogy túl szerény vagy, biztos nem megfelelő indok

2018. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Engem sem nagyon keresnek a hapsik. Persze en tudatosan csinalom, mert nem akarom, hogy egy kapcsolat beleronditson a meglehetosen nagyszabasu terveimbe (mert ez szinte mindig megtortent eddig). Neha hianyzik, hogy legyen valakim, de ez normalis. Es persze utana eszembe jut, hogy a celjaim fontosabbak per pillanat.

Viszont az sem jo, ha ragorcsolsz. Meg kell talalni az arany kozeputat. :)

2018. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem küldesz bátorító jeleket a fiúknak?

Vagy lehet, hogy nem veszed a jeleket, amit az esetleg bátortalanabb fiúk küldenek feléd?


Nem tudom, mit jelent, hogy szerény vagy és nem vagy bulizós típus… nincsenek barátaid, nem beszélgetsz a társaiddal (fiúkkal is)?

2018. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagy szép és/vagy nem úgy öltözködsz, hogy bárkinek is megakadjon rajtad a szeme
2018. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sportosan elegáns stílust képviselek, igényes vagyok. Nem tudom, hogy szép vagyok-e vagy csúnya, ez teljesen szubjektív, hogy kinek mi. A szerényen azt értem, hogy nem vagyok nagyképű, talán kissé még alul is értékelem magam. Ami pedig a bulizást illeti, nem vagyok híve az addig iszunk, míg el nem ájulunk buliknak. Barátaim természetesen vannak, nyitott vagyok de egy hét alatt az egyetemen még nem találtam meg a baráti körömet, ami szerintem érthető.
2018. szept. 8. 16:04
 7/8 anonim ***** válasza:
4%
1 héttől mit vártál? Majd idővel alakul addig meg nyugodj le a p.csába :D
2018. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem vagy csúnya, és ezt látatlanban ki merem jelenteni. A mai férfiak nagyrésze csak akkor vesz észre, ha úgy öltözködsz és sminkelsz, mint egy közönséges prostituált. Ahhoz persze nincs szemük, hogy észrevegyék, hogy egy szolid megjelenéstől nem lesz valaki csúnya vagy mert nem dönti magára otthon a piperepolcot.
2018. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!