Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti elmennétek így?

Ti elmennétek így?

Figyelt kérdés
Nincs kivel mennem a gólyabálra, kevés barátom van és ők sajnos nem érnek rá, viszont ezen az eseményen megismerhetnék több embert is és szeretnék elmenni de egyedül nincs merszem ismerkedni, sajnos ilyen vagyok. Más is van így ezzel? Ti elmennétek egymagatok egy ilyen társasági rendezvényre? :/

2018. nov. 2. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sok helyre megyek egyedül és sokszor utazom is egyedül (akkor is, ha lenne kivel, teljesen más és sokszor sokkal jobb, mint társaságban), így simán elmennék. Sose hagynék ki egy jó programot csak azért, mert nincs hozzá társaságom. Szerintem jót tehet veled, ha kilépsz a komfortzónádból.
2018. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán, ha van kedvem. De általában nincs. Ha nagyon szeretnél menj el, biztos lesz akihez oda tudsz csapódni, ha meg nem is akarsz, akkor egyedül is el lehet lenni.
2018. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vesztenivalód nincs, szerintem is menj el, ismerkedj, érezd jól magadat!
2018. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a szaktársakat. Ha van aki szimpibb hátha rátudod venni, hogy menjen veled, vagy lehet már ő is várja és megy alapból.


Én sem szeretek egyedül menni, nehezen ismerkedem, úgyis egész este egyedül lennék.

2018. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek a rendezvények nem ismerkedős bulik. IHB bulik. Iszunk, hányunk, belfekszünk.
2018. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!