Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti nyertetek valaha valamit?

Ti nyertetek valaha valamit?

Figyelt kérdés

Pár éve nyertem egy iPadet, ami sajnos nincs meg már, meg egy-két kozmetikai csomag kb. 4-5000 Ft/db évente.


Mondjuk nem is foglalkozom vele mostanában, régen mindent kitöltöttem, beküldtem...


2018. dec. 17. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

kaparós sorsjegyen sokszor visszanyertem, de párszor többet is nyertem pár ezer forinttal


tombolán is nyertem már

2018. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Tavaly nyertem mosogatószert és csokit, pár napja meg egy Samsung VR-t. :D
2018. dec. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Még általános iskolás koromban egy helyi újságtól vízfestéket :D Bravo magazinból Sminkecset készletet, Eucerintől ajándékcsomagot, helyi rádiótól 5000 Ft-os pizzautalványt, Niveától arctejet, szintén a Niveától 2 dv sampont ebben az évben. Lottón volt néhány alkalommal kettesem, annál több nem.

Hirtelen ennyi jut eszembe, amik az elmúlt 10 év alatt összejöttek.

Azért neked az ipad nyeremény nem semmi :D

24N

2018. dec. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Általános iskolában farsangi tombolán egy tök jó éjjeli lápmát, azóta is azt használom. Az egyetemi újság keresztrejtvényén egy szakácskönyvet. És nemrég a kajakiszállító cég játékában két mozijegyet.
2018. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Egyszer kiskoromban vándor cirkusz volt a nagymamámék városában, és a szünetben volt tombola, amin én nyertem a fődíjat, egy távirányítós kisautót. Akkor egyszer nyertem tombolán, de legalább akkor valami király dolgot. :D Viszont versenyeken, főleg matekon elég sokat nyertem, ha ez is érdekel. Meg sakk, floorball és magyar versenyeken is voltam, azokon nyerni szerintem nem nyertem, de dobogós voltam többször is.
2018. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Aha, nagyon szerettem, de betörött a kijelzője...


Versenyek nem számítanak. De köszi.

2018. dec. 17. 11:36
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
22év alatt hm csak általános suliban 7-ben egy gyerekpezsgőt tombolán
2018. dec. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért az durva, hogy ezeket a válaszokat is ennyire lepontozzák, pedig jó olvasgatni. Aki olyanra is irigykedik hogy valaki nyert dolgokat azok igazán szánalmas, beteg emberek. Majd egy lepontozó írja már meg, hogy ezekben a válaszokban mi nem hasznos. Őszintén kíváncsi vagyok!
2018. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Lottón 30 ezer forintot. Monitort egy ügyességi vetélkedőn. Következő évben ugyanezen a vetélkedőn táskát. Túró rudival matracot :D


Sajna ezeknél komolyabbakat még nem, remélem majd egyszer :)

2018. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Én egy facebookos nyereményjátékon nyertem egy pizzát. Mondjuk az volt az egyik legszarabb pizza, amit valaha ettem.
2018. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!