Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit csinálnátok, ha nyernét...

Ti mit csinálnátok, ha nyernétek a lottón?

Figyelt kérdés

Nem mennék be az egyetemre többet, elköltöznék anyáméktól...


Bár előbbit kamuból megcsinálnám, aztán "betegség miatt abba kell hagynom, passziváltatni".


2018. dec. 20. 22:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Befektetnem.
2018. dec. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora összeget
2018. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
Palacsintát
2018. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Lazy Lover ***** válasza:
88%
El tünnék a világ elöl
2018. dec. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit, de nem hinném, hogy a terveimet onnantól feladnám, sőt, egyes terveket csak úgy tudnék megvalósítani, már ha nagy a pénz.


A lottón lehet nyerni 2000 forintot is, 2 milliót is és sokkal többet is. Nagyon nem mindegy, melyikről van szó.

1-2 millió alatt kis fellélegzés lenne, mivel extrém szegény vagyok most. De azzal még sokat nem tudnék kezdeni.

Pár milliót ráköltenék a házra (még nincs befejezve, de nem kell sok. már nagyon sok millió benne van), járművekre (van 2 lejárt műszakijú motor s az autón is lehetne szépíteni, bár nem azért van, hogy szép legyen, de mégis, no) s elmennék egy külföldi útra. Plusz új bicajok! Vagy legalábbis a jelenlegiek maximális feljavítása.

Pár 10 vagy 100 milliónál ereszdelahajam lenne a háznál (kicsi, de nem akarok másikat, rengeteg energiánk, időnk van benne s szép helyen van), bemotoroznánk Európát s akkor mág utána kellene néznem a befektetéseknek is.


Még többnél pedig a kamatokból élnénk a világunk, persze valami kreatívat azért csinálni kell, amúgysem azért van intelligenciánk, hogy ne használjunk, bár ebben még elég rosszul állunk.

De rengeteget utaznék és mindenféle érdekes dolgot csinálnék az amúgy eléggé eldugott helyen levő házamon. Szélerőmű meg minden. A párszázezernél még csak egy kis klíma jönne be, most is vehetnénk, de kicsit lassan térül meg s most nem ez a legfontosabb. Vennék egy másik telket is s akkor lenne garázsom, mégpedig nagy. Ez a több milliós szint.

De a NAGYON sok milliósnál már bejötte néhány új motor, egy terepjáró s akkor megcsinálnám az autós jogsit is.


Persze adnék anyósnak is, mert jó fej és ráfér. A saját közeli rokonomnak nem kell több pénz, mint ami van, amennyire meg tudom ítélni.

2018. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Nagyokat hallgatnék.
2018. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Metionin ***** válasza:
93%

Mármint az ötöst?

Vennék egy telket, építenék r egy házat és végre elhozhatnám a menhelyről a kedvenc kutyámat. Utána még pár lakást vennék befektetésnek. Barátomnak vennék egy kocsit és támogatnám hogy megcsináljon egy diplomát. Lehet hogy jogsit is csinálnék. Meg elutaznék olyan helyekre amiről eddig csak álmodhattam, járnék koncertre, metálfesztiválra. Különköltöztetném a szüleimet és valamennyit állatvédőknek adományoznék. De a munkámat folytatnám szerintem, szeretem csinálni.

2018. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit nyernék, azért az nagyon nem mindegy. Pár százezerrel semmi különöset, egy részét félre tenném, egy részét elkölteném. Néhány milliót befektetném valamibe, mondjuk vennék egy lakást, és kiadnám. Ha ilyen 40-50 millió vagy annál több lenne, akkor pedig egy régi álmom valósítanám meg, vállalkoznék belőle.
2018. dec. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%

Vennék egy családi házat itt a környéken (mostanit béreljük) és ideköltöznénk családosan (21 vagyok, meg 3 évig egyetemre járok, jönne anyum és a testvérem, plusz a két kutya). Az tuti, hogy nem diákmunkáznék többet, így méginkább a tanulásra tudnék koncentrálni. Diploma után kb 50 millio ra is menne a vállakozásra, bár szerintem csak pár év munka után állnék neki, kell a tapasztalat.

Egyébként sokat utazgatnék és vásárolnék normális ruhákat, kozmetikai termékeket magamnak.

2018. dec. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
lefújnám a folyó tárgyalás-sorozatomat a befektetéskezelővel..megvalósítanék pár ötletet a listámról..aztán vagy eggyel több drogos dollármilliárdos lenne vagy egy jobb világ kezdődne itt-ott..
2018. dec. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!