Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hiszi mindenki azt hogy...

Miért hiszi mindenki azt hogy nézem?

Figyelt kérdés

Amikor suliba vagyok például, és hátul ülök, és nézem a táblát mindig FOLYAMATOSAN hátranéz mindenki közvetlenül rám, mintha őket nézném. Hiába próbálok a táblára koncentrálni, mindig valami okból őket nézem ő szerintük. Emiatt amúgy mindig elöl ülök, de már a f@aszom kivan hogy emiatt tartanak furának, meg miaz hogy nemtudok figyelni miattuk mert beképzelik, hogy lesem őket vagy én nemtudom, de irritál eléggé. Nemtudom hogy a fejem néz-e feléjük, vagy a szemüvegem kerete olyan, én nemtudom. Egyébként most már kezdem elengedni ezt az egészet, próbálom viccesen felfogni, próbálom elérni hogy ne érdekeljen mások véleménye ilyen szinten.

Amúgy ha valaki kérdezi onnan tudom hogy hallom amikor beszélik. Még meg se próbálják titkolni, hogy rólam beszélnek...



2019. jan. 2. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem unják a sulit és ezért te is lehetsz az egyik ok hogy téged néznek. Közösségbe vagy, az emberek sok pletykát mondanak mindenkiről . Mindenki mindenkinek célpontja. A hazugság és ígéretek sok lesz abból kapni fogsz bőven ne aggódj én is kaptam sok olyat.20f
2019. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, ha néha hátrébb ültem, elég idegesítő volt, ilyenkor mindig igyekeztem még látványosabban nézni a táblát.

Pl jobban kinyújtottam a nyakamat, jobbra-balra dőltem, mintha nem látnék tőlük. Ezt te is kipróbálhatod, hátha leesik nekik, hogy nem őket, hanem a táblát próbálod nézni. Vagy ha nagyon vicces kedvedben vagy akkor amikor rád néznek vágj valami vicces fejet, kantsalíts. Szerintem ők is, meg te is jól szórakoznál, ha már viccesebben akarod felfogni a helyzetet.

2019. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!