Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hiba volt buli után nemet...

Hiba volt buli után nemet mondani az ottalvási invitálásra?

Figyelt kérdés

Buliban voltam és mivel agglomerációban lakom így 23kor felálltam mondván az utolsó járatot még el kell kapjam. Erre az egyik lány (házigazdák egyike) azt javasolta hogy nyugodtan aludjak ott. Kicsit furcsa volt a szitu mert korábban egy másik srác megkérdezte ott alhat-e és azt válaszolátk neki sorry de erre nincs heylük.

Nekem meg még ajánlgatják is.


De én is nemet mondtam és távoztam 11kor.

Vajon hiba volt nemet mondani az ottalvási invitálásra?


2019. jan. 3. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hiba volt de mondjuk már hiába is gondolkodunk rajta semmi értelme.

Ha nekem ezt mondta volna egy lány és tetszik is akkor biztos hogy igent mondtam volna, annyiszor mondtam már nemet lányoknak hogy már bánom.

Lehet hogy tetszel neki és kedvel de az is lehet hogy csak kedves akart veled lenni.

2019. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is hiba volt részedről. Az ilyen alkalmakat meg kell ragadni, még ha nem is lesz belőle semmi.

De gondold magad a helyében, te sem invitálnál meg jött-ment embereket, hogy aludjanak nálad.

Kár rágódni ezen, most már. Máskor élj a lehetőséggel.

2019. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonymousreview60 ***** válasza:

Igen, hiba volt, mert a másik srácot elhajtották, közben téged még hívtak is. Szex is lett volna, vagy ott helyben vagy az ottalvást követő egyik randi után.

Nincs kizárva, hogy még így is lesz folytatása, de ha valaki ennyire nyilvánvaló közvetett felajánlást elutasít, arról alapvetően nem érdeklődést olvasnak le.

2019. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Szex is lett volna,"


Szex volt is ott buliban csak épp nem ezzel a lánnyal.

2019. jan. 3. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:
én is utasítottam vissza már ilyet mezei okból: sejtettem hogy szexet akar a csaj mi mást de nem jött be így inkább kiléptem a szituból mielőtt beleléptem volna.
2019. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonymousreview60 ***** válasza:
24%
"Szex volt is ott buliban csak épp nem ezzel a lánnyal." Lehet, hogy jó híred ment. Lett volna még muníció? Ha igen, akkor megdughattad volna. Plusz tapasztalat, plusz skalp. Eljegyezni nem kötelező. Persze, lehet, hogy kedved nem volt már, az sem bűn.
2019. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!