Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Instagramosok nem érzik ezt a...

Instagramosok nem érzik ezt a tevékenységet haszontalannak, kicsit dedósnak?

Figyelt kérdés

Képecskéket posztolgatunk, nézegetünk, kommentelgetünk..... az oviban voltak képeskönyvek :))

Mindent megjátszunk, retusálunk, csak hogy szebbnek, az életünk tökéletesebbnek, gazdagabbnak tûnjön :)

Itt csücsörítünk, ott mutatjuk a kockahast stb

Nem primitív kicsit?

Mi van a belsõ értékekkel? Valamit megtanultam, egy könyvet elolvastam, ma jót tettem valakivel. Ja hogy ez a szemnek láthatatlan?


Minden a megjátszott külsõségekrõl szól, nekünk ezt már gyerekkorban úgy tanították, hogy ez csak helytelen lehet. Ma máshogy van? Nem káros ez (kutatások szerint am nagyon)?



2019. jan. 9. 13:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem tesz jot, ha tul sokat gondolkodsz. nezz rajta vicces kepeket, ha a felvagosak nem erdekelnek. de en azokat is szeretem nezni ahol nyaralnak, mert olyan tajakat latok ahova lehet, h nem fogok eljutni. azon felul az atlag magyar instagram oldala olyan kepekbol all ahol a barataival szelfizik. retusalni nem szoktak a tinik es mostanaba az effekteles is kikopott. ha meg a celebek zavarnak... most arra mit lehet mondani? vilag eletukbe ezt csinaltak, csak regebben nem instan.
2019. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem sokkal dedósabb dolog háborogni miatta.

Engem se érdekel, nincs is instám, nem is nézem. És nem is háborgok.

Nem kötelező.

2019. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 nemaRendőrség ***** válasza:
74%

Hurr durr miért arra használják amire való...

Ha te le akarod írni, hogy milyen nagylelkű voltál x-el és y-al, hogy arra kapd a like-t akkor ott a facebook meg twitter

2019. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Mi a dedós, mi a megjátszás abban, ha kiposztolok egy képet a Várról, esetleg a Kálvin téri forgatagról? :D :D
2019. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Az a dedós ahogyan fogalmazol, írsz és gondolkodsz.
2019. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az emberek egymással versenyeznek, ha látnak valakinél egy jót, akkor nekik attól jobb kell.
2019. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Instás vagyok, de nem magamról pakolok kéeket, hanem a tájról amit fotóztam vagy a cicáimról meg ilyenek.

Btw én hobbi fotós vagyok.

2019. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Így gyűjtik be az ingyen figyelmet a sok szerencsétlen férfitól, ego növelésre jó. A közösségi oldalak legalja az insta.
2019. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Ha csak ri...t nézel az instán mire számítasz?

Annyi más érdekes kategória van. Azok között kellene szétnézned.

2019. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

" A közösségi oldalak legalja az insta."

Tán az összesen fent vagy?

2019. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!