Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt mär veletek, hogy nagyon...

Volt mär veletek, hogy nagyon nehezen tudtätok räszänni magatokat valamilyen feladtatra? Lenne egy vizsgäm. Amire tulajdonkeppen mär tanultam, csak baromi nehezen tudom magamat rävenni.

Figyelt kérdés
Mennyisegileg igen nagy anyagrol van szo es eleg nehezemre esik megtervezni az egeszet, pedig reszekre kelllene bontanom azanyagot es akkor biztosan atlathatobb lenne.Es egy idö utän me kedvet is kapnek az egeszhez. Csak valahogy nem tudom kisse nehezen megy. Szerintetek mi legyen? Hogyan csinälnätok? Nem tudom mivel jutalmazzam magam a a szünetekben. Meg nincsenke nagyon tanulopartnereim sem mert ez ilyen keresztfeleves vizsgaszerüseg. Csak valahogyan el kellene jutnom egy holtpontig es azutan mär jo lesz. Värom a biztatäst!

2019. jan. 24. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a helyesírásra is nehezen veszed rá magad.


Egyébként igen, volt, ahogy felnőttem megtanultam elvégezni az ilyen feladatokat is

2019. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 4 éve halasztom a szakdolgozat + államvizsgát :( Egyszerűen nem tudom rászánni magam, pedig 3-4 hétnyi elfoglaltság lenne csak esténként munka után.

Mindenesetre ez az újévi fogadalmam, idén lediplomázok. Januárt még végig "pihentem", jövőhéten elkezdem.

Tényleg én is az apró részekre bontásban bízom. Legelső cél, hogy legyen kész 1 oldal a szakdogából. Akkor már többet tettem a jövőmért, mint az elmúlt 4 év alatt összesen :D Az nem egy nagy kihívás. Aztán aprólékosan haladni tovább.

Ideális lenne, ha lenne valaki, aki nyüstöl és motivál nap mint nap, de sajnos csak magamra számíthatok. Készítettem egy motivációs doksit, "I can do it"-féle képekkel, meg összeírtam, hogy miért kell megcsinálnom, és mi lesz, ha nem csinálom meg, és előre lebontottam apró részegységekre a melót, amiket tudok külön pipálgatni ahogy haladok. Igaz, hogy amennyi idő alatt ezt összeszerkesztettem, vagy 3 oldalt megírhattam volna szakdolgozatból, de na. Kell. Talán működni fog, remélem.

2019. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elhisszük, hogy menőzni akarsz az umlautos á-val, de nemtom vágod-e, hogy azt E-nek kell mondani, vagyis az általad leírt szöveg borzalmasan hülyén hangzik így, már bocs. :D
2019. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A gépelés minőségért elnézést kérek mindenkitől!
2019. jan. 24. 13:01
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es hajrá!
2019. jan. 24. 13:03
 6/8 Metionin ***** válasza:
Most is épp így vagyok. :D Először lerohasztom az agyam itt a gyakorin, aztán egy csodatévő fekete tea mellett megváltom a világot :D
2019. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor hajrá utolso!
2019. jan. 24. 14:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Na egy feladaton túl vagyok. Tudna valaki valami bíztatót írni.
2019. febr. 22. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!