Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi alapján jelennek meg...

Anna978 kérdése:

Mi alapján jelennek meg mindig ugyanazok az ismerőseim a Facebookon a kiemelt ismerősök között az adatlapomon?

Figyelt kérdés
A Facebookra felmenve már évek óta szinte mindig ugyanazokat az embereket látom kiemelve az ismerőseim közül és nem látok összefüggést, mert azok az emberek, akik ki vannak emelve nem különösebben érdekelnek és szerintem én se őket, távolabbi barátságok. Akkor nem értem miért mégis őket emeli ki a Facebook? Vagy lehetséges, hogy ők mégis rendszeresen az adatlapomon nézik csak én nem tudok róla?

2019. márc. 13. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a legaktívabbakat dobálja fel, aki sokszor oszt meg és sok lájkot kap. Gondolom ez a fő mozgatórugó az algoritmusban.


De baloldalt a hírfolyam gomb 3 pöttyére kattintva átállíthatod, hogy a legfrissebb posztok jelenjenek meg.

2019. márc. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!