Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok nekem Vácon olyan...

Babylike kérdése:

Tudnátok nekem Vácon olyan helyszíneket mondani, amiket ki lehet bérelni szülinapi bulikra?

Figyelt kérdés
18. szülinapi bulit szeretnénk szervezni Vácon,lehetőleg a főtér közelében, de tanácstalanok vagyunk helyszín ügyileg... Ha tudtok valamit légyszi segítsetek!!!!

2019. ápr. 2. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz, a Halászkert étterem a Duna parton van, de viszonylag közel van a Főtérhez. Nagy létszámú vendégek is mehetnek, persze időben szólni kell. Szerintem hangulatos hely, nagy a választék az ételt illetően és még finom is.
2019. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lagúnát mondanám a Naszály úton. Az oldalára ki is van írva azt hiszem, mennyiért lehet most kibérelni. Szerintem jelenleg a legjobb a célnak. Ez jó buli helyszín de családdal is megfelelő. Ha csak család, akkor a művház valamelyik terme. Főtéren jelenleg ilyen nincs azt hiszem.
2019. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!