Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet üzenetet küldeni...

Hogy lehet üzenetet küldeni idegennek a facebookon? Illetve:

Figyelt kérdés

Illetve hogy kell csinálni, hogy meg is kapja és lássa, olvassa?

Profilján jobbra fent hogy üzenet... Addig stimmel. De utána hova kerül ez a levél? Látni fogom mikor olvasta, stb. Neki fogja jelezni a facebook, hogy levele jött?



2019. máj. 3. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát először az engedélykérésekre megy,ha elfogadja akkor látni fogod,hogy elolvasta.
2019. máj. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kap róla értesítést, az engedélykérések mappába. Ha elfogadja/vissza ír csak akkor fogodlátni, hogy elolvasta e.
2019. máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Képzeljétek nem ez történt! Én is arra gondoltam, hogy legrosszabb esetben az engedélykérések közé megy, de nem...


Valahol hozzászólásként "meghirdettem" egy szakkönyvet, amit sokan keresnek, de már nem kapható, én meg szívesen passzolom. Beírtam, hogy az első érdeklődő megkapja. De egy üzenet sem jött. Illetve nem látszott.


Ellenben valaki a hozzászólásomra válaszolt nyílvánosan, hogy neki kell, most írt üzit épp. Hát nem látszott az üzenet sehol, pedig benéztem mindenhova. MOndom, akkor írok én a jelentkezőnek. És lám, amikor a profiláján kereszütl az üzenetre kattintottam, ogy felvegyem vele a kapcsolatot, akkor ott látszott, hogy valóban írt előtte már...

Neki tudtam így ajándékozni a könyvet.


Viszont utána mások reklamáltak, hogy már órákkal azelőtt jelentkeztek ők is.... És valóban, utána ahogy az ő profiljukra is rámentem, és az üzenetre, akkor azok is megjelentek..... De ezt csak aztán láttam ugye, hogy jelezték nyilvánosan valahol.



Más:


Én is írtam vadidegennek más fontos ügyben. És nem látszik, hgoy olvasta volna, nem is válaszolt, pedig biztosan érdekelte volna, amit írtam....



Kinek és mit kellene beállítania facebookon, hogy ilyesmi ne történhessen meg, hogy nem látszanak kimenő és bejövő levelek?

2019. máj. 4. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha gépen nézed a facebookot akkor lenyitod az üzenetek fület és legfelül rámész, hogy "Engedélykérések". Azon belül pedig a "Szűrt üzenetek" (vagy valami ilyesmi). Ha a messenger alkalmazást használod, akkor lent az ikonoknál rámész az emberekre (középső gomb) majd egy sorban ahol van a profil képed van egy emberke egy + gombbal. Azt megnyitod és ott lesz egy "Kérések" mappa. Minden üzenet oda kerül, amit ismeretlen írt.
2019. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát de ez az, hogy a szűrt üzenetekben sem volt semmi!!! néztem! (gépen netezek amúgy, nem telón)
2019. máj. 5. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!