Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tartok a standup-os előadóktól?

Tartok a standup-os előadóktól?

Figyelt kérdés

Vettem jegyet egy híres stand-upos előadására, de csak az első sorban volt hely, ráadásul viszonylag közel is az előadóhoz: na most, annyit kell tudni rólam hogy eléggé rosszul kezelem a nyilvános beszédet meg helyzeteket, és félek tőle hogy esetleg kifog engem és kérdezni fog vagy ne adj' esetleg roast-olni néhány embert a közönségből



Pont azért mennék, hogy kicsit visszazökkenjek a "normális életbe", a munkám miatt nagyon el vagyok szigetelve mindentől és mindenkitől, szeretnék kicsit nyitottabbá válni, és pont egy ilyen este (esték sorozata) lenne ami visszahoz a közösségbe



Hogyan kezeljem a szitut?


2019. máj. 16. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
na igen, en is emiatt nem merek jegyet venni ilyenekre, pedig nagyon el akarok menni egyszer felmeri peterre (:D senki ne ertse felre). a legfontosabb, hogy ne vedd magadra, ha rajtad viccelodik es ne sertodj meg. se magad miatt, se azert mert nem bantani akarnak. probalj minnel hangosabban beszelni, ha hozzad szol. de amugy ilyenkor eleve ugy megno az adrenali szint, h semmi izgulas nem lesz rajtad, ha hozzadszol. nekem legalabbis mikor hasonlo szituba hozzamszoltak es pont olyas valaki akitol tartottam akkor hirtelen az adrenalin miatt akkora onbizalommal valaszoltam, hogy meg en is meglepodtem. :)
2019. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sőt, jönnek a verőemberek és kikötöznek a színpadon egy totemoszlophoz és megerőszakolnak.
2019. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!